Nimi
Abramani Racing OÜ
Rekisterikoodi
16195827
ALV-numero
EE102355970
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
30.03.2021 (5)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 510.00 €
Toiminta
93199 - Muu muualle luokittelematon sprts-toiminta
0 €
-24 172 €
-
184 €
(arvio on suuntaa antava)
2 626 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-920%
-8%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Steve Heinlo
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Merly Mändla
| 100% - 2 510.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2021 25.05.2022 | 2022 25.03.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 0 € | 825 € | 354 € | 0 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -5 271 € | -27 250 € | -9 181 € | -24 172 € |
| Voittomarginaali | - | -3303% | -2594% | - |
| Käyttöomaisuus | 10 685 € | 10 938 € | 5 536 € | 6 274 € |
| Pysyvät vastaavat | 184 092 € | 219 940 € | 272 163 € | 301 995 € |
| Kokonaisvarat | 194 777 € | 230 878 € | 277 699 € | 308 269 € |
| Lyhytaikaiset velat | 197 548 € | 260 899 € | 6 724 € | 36 791 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | 310 177 € | 268 852 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 316 901 € | 305 643 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - |
| Oma pääoma | -2 771 € | -30 021 € | -39 202 € | 2 626 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 323 € | 812 € | 812 € | 1 |
| 2025 Q3 | 1 299 € | 812 € | 812 € | 1 |
| 2025 Q2 | 98 € | 0 € | 812 € | 1 |
| 2025 Q1 | 6 840 € | 780 € | 780 € | 1 |
| 2024 Q4 | 0 € | 733 € | 718 € | 1 |
| 2024 Q3 | 152 € | 718 € | 718 € | 1 |
| 2024 Q2 | 0 € | 718 € | 718 € | 1 |
| 2024 Q1 | 0 € | 694 € | 710 € | 1 |
| 2023 Q4 | 0 € | 647 € | 695 € | 1 |
| 2023 Q3 | 392 € | 647 € | 695 € | 1 |
| 2023 Q2 | 0 € | 0 € | 695 € | 1 |
| 2023 Q1 | 0 € | 639 € | 683 € | 1 |
| 2022 Q4 | 825 € | 0 € | 665 € | 1 |
| 2022 Q3 | 0 € | 623 € | 665 € | 1 |
| 2022 Q2 | 0 € | 625 € | 665 € | 1 |
| 2022 Q1 | 0 € | 415 € | 443 € | 1 |