Nimi
Abramani Racing OÜ
Registrikood
16195827
Käibemaksukohuslase number
EE102355970
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
30.03.2021 (5)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 510.00 €
Tegevusala
93199 - Mujal liigitamata sporditegevus
0 €
-24 172 €
-
184 €
(hinnang on ligikaudne)
2 626 €
1
Esitatud
Puudub
-920%
-8%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Steve Heinlo
| - | Juhatuse liige | - |
| Merly Mändla
| 100% - 2 510.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2021 25.05.2022 | 2022 25.03.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 825 € | 354 € | 0 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -5 271 € | -27 250 € | -9 181 € | -24 172 € |
| Kasumimarginaal | - | -3303% | -2594% | - |
| Käibevara | 10 685 € | 10 938 € | 5 536 € | 6 274 € |
| Põhivara | 184 092 € | 219 940 € | 272 163 € | 301 995 € |
| Varad kokku | 194 777 € | 230 878 € | 277 699 € | 308 269 € |
| Lühiajalised kohustised | 197 548 € | 260 899 € | 6 724 € | 36 791 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | 310 177 € | 268 852 € |
| Kohustised kokku | - | - | 316 901 € | 305 643 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | -2 771 € | -30 021 € | -39 202 € | 2 626 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 323 € | 812 € | 812 € | 1 |
| 2025 Q3 | 1 299 € | 812 € | 812 € | 1 |
| 2025 Q2 | 98 € | 0 € | 812 € | 1 |
| 2025 Q1 | 6 840 € | 780 € | 780 € | 1 |
| 2024 Q4 | 0 € | 733 € | 718 € | 1 |
| 2024 Q3 | 152 € | 718 € | 718 € | 1 |
| 2024 Q2 | 0 € | 718 € | 718 € | 1 |
| 2024 Q1 | 0 € | 694 € | 710 € | 1 |
| 2023 Q4 | 0 € | 647 € | 695 € | 1 |
| 2023 Q3 | 392 € | 647 € | 695 € | 1 |
| 2023 Q2 | 0 € | 0 € | 695 € | 1 |
| 2023 Q1 | 0 € | 639 € | 683 € | 1 |
| 2022 Q4 | 825 € | 0 € | 665 € | 1 |
| 2022 Q3 | 0 € | 623 € | 665 € | 1 |
| 2022 Q2 | 0 € | 625 € | 665 € | 1 |
| 2022 Q1 | 0 € | 415 € | 443 € | 1 |