Nimi
Raudalu Ärikeskus OÜ
Rekisterikoodi
12675008
ALV-numero
EE101727143
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
16.06.2014 (11)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 77111 - Autojen ja kevyiden moottoriajoneuvojen vuokraus ja leasing
176 858 €
23 217 €
13%
-
442 379 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
5%
2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tõnu Kull
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| OÜ Maruline 12171675 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 25.06.2021 | 2021 19.05.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 29.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 142 892 € | 137 547 € | 145 453 € | 155 885 € | 166 949 € | 176 858 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 60 193 € | 51 704 € | 61 219 € | 36 169 € | 37 063 € | 23 217 € |
| Voittomarginaali | 42% | 38% | 42% | 23% | 22% | 13% |
| Käyttöomaisuus | 99 462 € | 152 485 € | 187 806 € | 226 754 € | 270 513 € | 256 690 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 034 598 € | 993 457 € | 979 128 € | 933 696 € | 888 265 € | 842 833 € |
| Kokonaisvarat | 1 134 060 € | 1 145 942 € | 1 166 934 € | 1 160 450 € | 1 158 778 € | 1 099 523 € |
| Lyhytaikaiset velat | 48 084 € | 49 231 € | 51 195 € | 51 529 € | 298 116 € | 27 426 € |
| Pitkäaikaiset velat | 852 969 € | 812 000 € | 769 809 € | 726 822 € | 441 500 € | 629 718 € |
| Kokonaisvelat | 901 053 € | 861 231 € | 821 004 € | 778 351 € | 739 616 € | 657 144 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 233 007 € | 284 711 € | 345 930 € | 382 099 € | 419 162 € | 442 379 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 55 582 € | 15 870 € | 1 213 € | 1 |
| 2025 Q3 | 59 782 € | 0 € | 1 213 € | 1 |
| 2025 Q2 | 42 775 € | 0 € | 1 224 € | 1 |
| 2025 Q1 | 45 007 € | 4 086 € | 1 209 € | 1 |
| 2024 Q4 | 45 007 € | 10 428 € | 1 201 € | 1 |
| 2024 Q3 | 45 007 € | 10 140 € | 883 € | 1 |
| 2024 Q2 | 43 278 € | 9 508 € | 883 € | 1 |
| 2024 Q1 | 43 105 € | 9 916 € | 883 € | 1 |
| 2023 Q4 | 43 105 € | 8 418 € | 883 € | 1 |
| 2023 Q3 | 43 105 € | 6 696 € | 0 € | 1 |
| 2023 Q2 | 39 545 € | 7 091 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 39 619 € | 8 801 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 39 629 € | 4 619 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 39 545 € | 6 028 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 38 011 € | 6 939 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 37 781 € | 8 421 € | 0 € | - |