Nimi
OÜ Maruline
Rekisterikoodi
12171675
ALV-numero
EE102060087
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.10.2011 (14)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
10 800 €
17 674 €
164%
-
1 134 170 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
2%
2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tõnu Kull
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Printlak 16421577 | 33% - 834.00 EUR | - | - |
| Raudalu Ärikeskus OÜ 12675008 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| OÜ Loovälja 11 12958794 | 15% - 15 000.00 EUR | - | - |
| OÜ Avona 16237552 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 25.06.2021 | 2021 03.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 29.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 29 080 € | 10 200 € | 91 250 € | 13 805 € | 14 325 € | 10 800 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 658 467 € | 42 229 € | 63 141 € | 27 958 € | -23 166 € | 17 674 € |
| Voittomarginaali | 2264% | 414% | 69% | 203% | -162% | 164% |
| Käyttöomaisuus | 181 005 € | 298 913 € | 327 762 € | 252 586 € | 84 859 € | 29 795 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 343 519 € | 1 207 840 € | 1 192 132 € | 1 192 966 € | 1 192 966 € | 1 138 716 € |
| Kokonaisvarat | 1 524 524 € | 1 506 753 € | 1 519 894 € | 1 445 552 € | 1 277 825 € | 1 168 511 € |
| Lyhytaikaiset velat | 20 690 € | 60 690 € | 60 690 € | 58 390 € | 11 328 € | 34 341 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 503 834 € | 1 446 063 € | 1 459 204 € | 1 387 162 € | 1 266 497 € | 1 134 170 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 5 641 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 150 € | 5 674 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 0 € | 4 231 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 0 € | 10 962 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 0 € | 2 500 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 0 € | 7 500 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 0 € | 10 008 € | 1 958 € | - |
| 2024 Q1 | 0 € | 17 509 € | 2 258 € | - |
| 2023 Q4 | 0 € | 17 500 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2023 Q2 | 2 000 € | 5 400 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 3 000 € | 10 603 € | 700 € | - |
| 2022 Q4 | 3 000 € | 3 100 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | 0 € | - | - | - |
| 2022 Q1 | 0 € | - | - | - |