Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://hansalaw.eeHomeKES ME OLEME Rahvusvaheliselt tunnustatud büroo rohkem kui 10 aastase kogemusega õigus- ja maksunõustamises. ROHKEM MIDA ME PAKUME Parimaid võimalikke lahendusi, aitamaks õiguslikele küsimustele vastuste leidmisel ja õiguskonfliktide lahendamisel. ROHKEM KUS ME ASUME Advokaadibüroo HansaLaw
Nimi
Wooluvabrik OÜ
Registrikood
14345725
Käibemaksukohuslase number
EE102015236
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
04.10.2017 (8)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
35 000.00 €
Tegevusala
35121 - Elektrienergia ülekanne
498 172 €
307 517 €
62%
920 €
(hinnang on ligikaudne)
1 083 522 €
4
Esitatud
Puudub
28%
28%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| David Rebane
| - | - | Kaudne osalus |
| Vinera Aljukova
| - | - | Kaudne osalus |
| Jelena Vilba
| - | - | Kaudne osalus |
| Vahur Kivistik
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| G-7 OÜ 11034479 | 4% - 1 400.00 EUR | - | - |
| OÜ Arca Varahaldus 12392672 | 32% - 11 200.00 EUR | - | - |
| LINNAMÄE ARENDUSE OSAÜHING 10602616 | 32% - 11 200.00 EUR | - | - |
| OÜ Vanamänniku Arendus 12750048 | 32% - 11 200.00 EUR | - | - |
| 2019 02.11.2020 | 2020 31.03.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 225 277 € | 194 179 € | 352 819 € | 541 630 € | 477 585 € | 498 172 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 12 333 € | 195 024 € | 139 199 € | 308 603 € | 285 983 € | 307 517 € |
| Kasumimarginaal | 5% | 100% | 39% | 57% | 60% | 62% |
| Käibevara | 43 509 € | 40 416 € | 115 285 € | 30 532 € | 51 594 € | 92 758 € |
| Põhivara | 740 600 € | 890 600 € | 1 182 178 € | 1 182 888 € | 1 012 428 € | 998 752 € |
| Varad kokku | 784 109 € | 931 016 € | 1 297 463 € | 1 213 420 € | 1 064 022 € | 1 091 510 € |
| Lühiajalised kohustised | 100 712 € | 39 883 € | 212 199 € | 68 479 € | 2 331 € | 7 988 € |
| Pikaajalised kohustised | 586 876 € | 599 588 € | 654 520 € | 405 594 € | 36 361 € | 0 € |
| Kohustised kokku | 687 588 € | 639 471 € | 866 719 € | 474 073 € | 38 692 € | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 96 521 € | 291 545 € | 430 744 € | 739 347 € | 1 025 330 € | 1 083 522 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 178 726 € | 68 878 € | 6 302 € | 5 |
| 2025 Q3 | 59 240 € | 27 006 € | 6 302 € | 5 |
| 2025 Q2 | 140 606 € | 76 469 € | 6 246 € | 5 |
| 2025 Q1 | 265 516 € | 96 926 € | 5 849 € | 5 |
| 2024 Q4 | 137 703 € | 48 114 € | 5 614 € | 5 |
| 2024 Q3 | 47 319 € | 16 517 € | 5 614 € | 5 |
| 2024 Q2 | 139 277 € | 63 597 € | 5 614 € | 5 |
| 2024 Q1 | 148 542 € | 35 239 € | 5 460 € | 5 |
| 2023 Q4 | 150 851 € | 33 406 € | 5 192 € | 5 |
| 2023 Q3 | 13 867 € | 6 392 € | 5 276 € | 5 |
| 2023 Q2 | 119 852 € | 25 212 € | 3 971 € | 5 |
| 2023 Q1 | 171 630 € | 32 868 € | 1 613 € | 1 |
| 2022 Q4 | 20 555 € | 2 200 € | 1 613 € | 1 |
| 2022 Q3 | 60 196 € | 10 736 € | 1 613 € | 1 |
| 2022 Q2 | 279 689 € | 45 254 € | 1 613 € | 1 |
| 2022 Q1 | 266 979 € | 44 707 € | 1 530 € | 1 |