Nimi
OÜ Arca Varahaldus
Registrikood
12392672
Käibemaksukohuslase number
EE101808936
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
14.12.2012 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 68311 - Kinnisvarabüroode tegevus 77111 - Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
39 454 €
735 681 €
1865%
1 647 €
(hinnang on ligikaudne)
10 964 900 €
1
Esitatud
Puudub
7%
7%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Vinera Aljukova
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Jaama Arenduse OÜ 16556975 | 33% - 850.00 EUR | - | - |
| Tallinna mnt 88 Arenduse OÜ 16504139 | 33% - 850.00 EUR | - | - |
| Tiskreliiva OÜ 16320333 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| VEN Arendus OÜ 16299231 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Navis Invest OÜ 14660510 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Wooluvabrik OÜ 14345725 | 32% - 11 200.00 EUR | - | - |
| Maarjamaa Kodud OÜ 10804627 | 100% - 10 000.00 EUR | - | - |
| 2019 22.07.2020 | 2020 21.10.2021 | 2021 13.07.2022 | 2022 08.11.2023 | 2023 06.08.2024 | 2024 23.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 538 445 € | 7 377 010 € | 2 053 792 € | 4 658 148 € | 51 697 € | 39 454 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 2 035 469 € | 4 134 712 € | 1 103 555 € | 1 945 979 € | 819 521 € | 735 681 € |
| Kasumimarginaal | 80% | 56% | 54% | 42% | 1585% | 1865% |
| Käibevara | 653 742 € | 6 955 586 € | 4 557 086 € | 3 280 897 € | 3 940 043 € | 5 924 138 € |
| Põhivara | 3 823 351 € | 2 894 900 € | 5 592 154 € | 7 360 348 € | 7 283 940 € | 5 335 264 € |
| Varad kokku | 4 477 093 € | 9 850 486 € | 10 149 240 € | 10 641 245 € | 11 223 983 € | 11 259 402 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 167 732 € | 2 560 906 € | 1 873 559 € | 599 750 € | 464 464 € | 294 502 € |
| Pikaajalised kohustised | 71 540 € | 29 116 € | 26 662 € | 1 497 € | 0 € | - |
| Kohustised kokku | 1 239 272 € | 2 590 022 € | 1 900 221 € | 601 247 € | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 3 237 821 € | 7 260 464 € | 8 249 019 € | 10 039 998 € | 10 759 519 € | 10 964 900 € |
| Töötajate arv | 0 | - | - | - | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 13 122 € | 46 087 € | 11 447 € | 1 |
| 2025 Q3 | 1 503 € | 2 602 € | 2 813 € | 1 |
| 2025 Q2 | 80 625 € | 2 737 € | 2 813 € | 1 |
| 2025 Q1 | 229 € | 0 € | 2 782 € | 1 |
| 2024 Q4 | 3 252 € | 30 859 € | 2 721 € | 1 |
| 2024 Q3 | 15 460 € | 4 602 € | 2 721 € | 1 |
| 2024 Q2 | 5 753 € | 6 139 € | 2 721 € | 1 |
| 2024 Q1 | 38 901 € | 9 961 € | 2 721 € | 1 |
| 2023 Q4 | 109 805 € | 25 370 € | 2 721 € | 1 |
| 2023 Q3 | 1 048 € | 2 509 € | 2 721 € | 1 |
| 2023 Q2 | 1 096 € | 0 € | 2 721 € | 1 |
| 2023 Q1 | 787 € | 6 199 € | 2 721 € | 1 |
| 2022 Q4 | 1 631 277 € | 203 218 € | 3 909 € | 1 |
| 2022 Q3 | 19 542 € | 0 € | 2 667 € | 1 |
| 2022 Q2 | 1 964 519 € | 130 139 € | 2 667 € | 1 |
| 2022 Q1 | 3 482 670 € | 587 916 € | 2 667 € | 1 |