Nimi
Nordic Ventures OÜ
Registrikood
11425375
Käibemaksukohuslase number
EE101362003
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
18.09.2007 (18)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
40 000.00 €
Tegevusala
74991 -
93 653 €
-12 179 €
-13%
-
68 106 €
0
Esitatud
Puudub
-18%
-17%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Liisi Sarapuu
| - | Juhatuse liige | Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) |
| Ott Sarapuu
| 100% - 40 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| MOTOR OÜ 10670181 | 48% - 4 256.00 EUR | - | - |
| Elamuskeskus OÜ 14525674 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 21.03.2021 | 2020 30.06.2021 | 2021 18.04.2023 | 2022 29.06.2023 | 2023 29.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 634 € | 30 550 € | 47 535 € | 80 050 € | 191 586 € | 93 653 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 17 135 € | 8 355 € | 22 225 € | 33 208 € | 106 624 € | -12 179 € |
| Kasumimarginaal | 39% | 27% | 47% | 41% | 56% | -13% |
| Käibevara | 30 651 € | 28 560 € | 29 458 € | 37 963 € | 120 606 € | 62 892 € |
| Põhivara | 1 861 € | 7 572 € | 7 217 € | 6 861 € | 7 408 € | 6 982 € |
| Varad kokku | 32 512 € | 36 132 € | 36 675 € | 44 824 € | 128 014 € | 69 874 € |
| Lühiajalised kohustised | 5 705 € | 14 728 € | 9 433 € | 10 202 € | 17 624 € | 1 768 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 26 807 € | 21 404 € | 27 242 € | 34 622 € | 110 390 € | 68 106 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 43 021 € | 11 598 € | 1 697 € | - |
| 2025 Q3 | 47 900 € | 14 221 € | 1 697 € | - |
| 2025 Q2 | 28 000 € | 6 655 € | 1 697 € | - |
| 2025 Q1 | 39 500 € | 10 850 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 22 500 € | 4 382 € | 170 € | - |
| 2024 Q3 | 22 500 € | 5 691 € | 538 € | - |
| 2024 Q2 | 26 153 € | 5 054 € | 572 € | - |
| 2024 Q1 | 89 750 € | 21 643 € | 425 € | - |
| 2023 Q4 | 25 350 € | 3 399 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 27 653 € | 5 244 € | 425 € | - |
| 2023 Q2 | 50 215 € | 4 325 € | 519 € | - |
| 2023 Q1 | 20 150 € | 3 735 € | 396 € | - |
| 2022 Q4 | 22 250 € | 5 011 € | 97 € | - |
| 2022 Q3 | 28 950 € | 7 960 € | 338 € | - |
| 2022 Q2 | 15 400 € | 4 393 € | 548 € | - |
| 2022 Q1 | 9 000 € | 3 189 € | 240 € | - |