Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://motor.eeExhibition design and production for museums, expos and showrooms :: Motor AgencyWe are passionate about combining multimedia and virtual reality with education and making use of smart new technologies and VR. We specialize in exhibition design and production for museums, expos and showrooms
Nimi
MOTOR OÜ
Registrikood
10670181
Käibemaksukohuslase number
EE100637438
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
03.05.2000 (26)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
8 960.00 €
Tegevusala
31001 - 74121 -
4 799 050 €
-384 927 €
-8%
2 453 €
(hinnang on ligikaudne)
395 475 €
23
Esitatud
Puudub
-97%
-45%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Ott Sarapuu
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Ott Roots
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Andrus Kõresaar
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Roots Holding OÜ 16065355 | 5% - 448.00 EUR | - | - |
| PG STUUDIOD OÜ 10846123 | 48% - 4 256.00 EUR | - | - |
| Nordic Ventures OÜ 11425375 | 48% - 4 256.00 EUR | - | - |
| 2019 12.12.2020 | 2020 02.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 190 752 € | 1 509 541 € | 1 716 207 € | 3 172 255 € | 4 849 972 € | 4 799 050 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -36 527 € | 56 094 € | -58 900 € | 203 458 € | 572 901 € | -384 927 € |
| Kasumimarginaal | -1% | 4% | -3% | 6% | 12% | -8% |
| Käibevara | 940 810 € | 517 396 € | 659 757 € | 894 676 € | 1 644 977 € | 715 815 € |
| Põhivara | 18 481 € | 9 491 € | 10 088 € | 54 016 € | 108 667 € | 140 114 € |
| Varad kokku | 959 291 € | 526 887 € | 669 845 € | 948 692 € | 1 753 644 € | 855 929 € |
| Lühiajalised kohustised | 951 964 € | 291 273 € | 472 431 € | 718 557 € | 973 242 € | 421 187 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 172 193 € | 192 894 € | 22 158 € | 0 € | 39 267 € |
| Kohustised kokku | - | 463 466 € | 665 325 € | 740 715 € | - | 460 454 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 7 327 € | 63 421 € | 4 520 € | 207 977 € | 780 402 € | 395 475 € |
| Töötajate arv | 24 | 19 | 17 | 18 | 24 | 23 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 159 189 € | 31 055 € | 64 117 € | 15 |
| 2025 Q3 | 1 382 876 € | 62 328 € | 64 638 € | 15 |
| 2025 Q2 | 942 872 € | 56 949 € | 84 842 € | 15 |
| 2025 Q1 | 703 439 € | 74 359 € | 69 171 € | 16 |
| 2024 Q4 | 1 010 372 € | 57 921 € | 70 472 € | 18 |
| 2024 Q3 | 862 629 € | 159 833 € | 114 372 € | 18 |
| 2024 Q2 | 1 252 681 € | 169 887 € | 103 860 € | 23 |
| 2024 Q1 | 1 572 168 € | 206 981 € | 110 069 € | 24 |
| 2023 Q4 | 894 134 € | 98 644 € | 85 670 € | 25 |
| 2023 Q3 | 703 170 € | 102 069 € | 85 952 € | 25 |
| 2023 Q2 | 1 054 627 € | 39 060 € | 73 505 € | 23 |
| 2023 Q1 | 1 504 847 € | 97 071 € | 69 078 € | 24 |
| 2022 Q4 | 751 675 € | 47 076 € | 43 643 € | 19 |
| 2022 Q3 | 594 798 € | 60 278 € | 53 837 € | 19 |
| 2022 Q2 | 700 605 € | 16 765 € | 60 904 € | 17 |
| 2022 Q1 | 534 266 € | 52 294 € | 56 853 € | 16 |