Aadress
E-posti aadressid
Telefoninumbrid
Veebilehed
https://www.celsius.eeCelsius | Meditsiinikonverentsid, meditsiiniajakirjad ja -portaalidAitame Teil jõuda Eesti tervishoiu oluliste sihtrühmadeni, olgu selleks arstid, õed, apteekrid või tervishoiuvaldkonna otsustajad. Meie tooteportfell võimaldab pakkuda terviklikke lahendusi tervishoiu valdkonnas.
Nimi
OÜ Celsius Healthcare
Registrikood
10997069
Käibemaksukohuslase number
EE100945900
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
29.12.2003 (22)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 195.00 €
Tegevusala
82301 - Nõupidamiste ja messide korraldamine 58131 - Ajalehtede kirjastamine 73301 -
1 542 639 €
13 560 €
1%
2 987 €
(hinnang on ligikaudne)
229 189 €
17
Esitatud
Puudub
6%
4%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Rain Teimann
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Siim Nahkur
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Agne Adamson
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| OSAÜHING VATSON & VATSON 10220798 | 20% - 639.00 EUR | - | - |
| Artada OÜ 12410654 | 40% - 1 278.00 EUR | - | - |
| OÜ Nomaad 12052545 | 40% - 1 278.00 EUR | - | - |
| 2019 01.10.2020 | 2020 10.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 024 502 € | 1 168 686 € | 1 265 898 € | 1 458 569 € | 1 366 781 € | 1 542 639 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 221 126 € | 296 270 € | 219 688 € | 54 025 € | 98 016 € | 13 560 € |
| Kasumimarginaal | 22% | 25% | 17% | 4% | 7% | 1% |
| Käibevara | 298 494 € | 536 081 € | 633 035 € | 296 303 € | 362 405 € | 335 379 € |
| Põhivara | 117 258 € | 88 065 € | 65 401 € | 65 490 € | 97 488 € | 7 263 € |
| Varad kokku | 415 752 € | 624 146 € | 698 436 € | 361 793 € | 459 893 € | 342 642 € |
| Lühiajalised kohustised | 73 198 € | 77 222 € | 91 824 € | 101 157 € | 101 241 € | 113 453 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 342 554 € | 546 924 € | 606 612 € | 260 636 € | 358 652 € | 229 189 € |
| Töötajate arv | 17 | 16 | 16 | 17 | 16 | 17 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 674 526 € | 173 917 € | 89 259 € | 18 |
| 2025 Q3 | 210 430 € | 85 374 € | 73 853 € | 18 |
| 2025 Q2 | 294 911 € | 102 141 € | 85 267 € | 23 |
| 2025 Q1 | 391 465 € | 116 363 € | 84 112 € | 35 |
| 2024 Q4 | 651 293 € | 162 697 € | 84 670 € | 36 |
| 2024 Q3 | 136 327 € | 100 066 € | 70 959 € | 36 |
| 2024 Q2 | 348 408 € | 119 066 € | 84 794 € | 36 |
| 2024 Q1 | 348 434 € | 116 102 € | 83 011 € | 33 |
| 2023 Q4 | 598 151 € | 128 959 € | 69 628 € | 35 |
| 2023 Q3 | 138 256 € | 77 299 € | 69 510 € | 35 |
| 2023 Q2 | 341 055 € | 100 649 € | 72 902 € | 23 |
| 2023 Q1 | 331 268 € | 111 140 € | 75 758 € | 31 |
| 2022 Q4 | 518 542 € | 109 518 € | 72 760 € | 35 |
| 2022 Q3 | 226 360 € | 183 196 € | 66 398 € | 35 |
| 2022 Q2 | 418 838 € | 121 238 € | 71 465 € | 29 |
| 2022 Q1 | 297 980 € | 107 169 € | 72 379 € | 48 |