Nimi
OSAÜHING VATSON & VATSON
Registrikood
10220798
Käibemaksukohuslase number
EE100184907
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
17.06.1997 (28)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
12 782.00 €
Tegevusala
73111 - Reklaamiagentuurid
2 400 €
74 452 €
3102%
-
865 059 €
-
Esitatud
Puudub
9%
8%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Rain Teimann
| 100% - 12 782.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Celsius Healthcare 10997069 | 20% - 639.00 EUR | - | - |
| OÜ Synbase 14011154 | 24% - 607.00 EUR | - | - |
| Superfut OÜ 12409496 | 56% - 56 000.00 EUR | - | - |
| CareMate OÜ 14385848 | 1% - 21.00 EUR | - | - |
| Merivälja Kinnisvara OÜ 12656941 | 50% - 11 000.00 EUR | - | - |
| 2019 07.08.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 08.07.2022 | 2022 11.07.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 09.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 557 € | 2 530 € | 7 495 € | 1 920 € | 2 280 € | 2 400 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 15 398 € | 89 636 € | 22 398 € | -291 984 € | 91 275 € | 74 452 € |
| Kasumimarginaal | 338% | 3543% | 299% | -15207% | 4003% | 3102% |
| Käibevara | 307 982 € | 97 678 € | 78 094 € | 80 838 € | 97 053 € | 140 221 € |
| Põhivara | 597 181 € | 895 715 € | 932 198 € | 679 837 € | 716 026 € | 742 305 € |
| Varad kokku | 905 163 € | 993 393 € | 1 010 292 € | 760 675 € | 813 079 € | 882 526 € |
| Lühiajalised kohustised | 9 438 € | 8 032 € | 8 866 € | 57 424 € | 18 553 € | 17 467 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 895 725 € | 985 361 € | 1 001 426 € | 703 251 € | 794 526 € | 865 059 € |
| Töötajate arv | - | - | - | - | - | - |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 686 € | 1 118 € | 786 € | 1 |
| 2025 Q3 | 1 650 € | 1 127 € | 786 € | 1 |
| 2025 Q2 | 600 € | 1 241 € | 1 162 € | 1 |
| 2025 Q1 | 760 € | 2 061 € | 1 274 € | 1 |
| 2024 Q4 | 600 € | 831 € | 751 € | 1 |
| 2024 Q3 | 600 € | 1 238 € | 1 202 € | 1 |
| 2024 Q2 | 600 € | 1 014 € | 935 € | 1 |
| 2024 Q1 | 600 € | 939 € | 935 € | 1 |
| 2023 Q4 | 600 € | 796 € | 751 € | 1 |
| 2023 Q3 | 600 € | 776 € | 751 € | 1 |
| 2023 Q2 | 4 299 € | 922 € | 751 € | 1 |
| 2023 Q1 | 480 € | 1 011 € | 966 € | 1 |
| 2022 Q4 | 480 € | 1 422 € | 1 396 € | 1 |
| 2022 Q3 | 640 € | 2 193 € | 2 143 € | 1 |
| 2022 Q2 | 320 € | 2 698 € | 1 777 € | 1 |
| 2022 Q1 | 2 480 € | 1 949 € | 1 543 € | 1 |