Nimi
Põlvamaa Partnerluskogu
Rekisterikoodi
80237472
Tyyppi
MTÜ - Voittoa tavoittelematon yhdistys
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
17.05.2006 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Toiminta
94992 - Seudun/paikallisen elämän kehittämiseen ja tukemiseen liittyvät yhdistykset ja säätiöt
-
-
-
-
-
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
-
-
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Alar Alapert
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Georg Pelisaar
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Lennart Liba
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Tiit Rammul
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Ülo Needo
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Mikk Järv
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Katrin Peil
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Andrus Seeme
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Tõnu Lõbu
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| 2019 02.07.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 10.05.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 21.06.2024 | 2024 10.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | - | - | - | - | - | - |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | - | - | - | - | - | - |
| Voittomarginaali | - | - | - | - | - | - |
| Käyttöomaisuus | 137 255 € | 135 007 € | 146 330 € | 181 692 € | 179 296 € | 193 354 € |
| Pysyvät vastaavat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvarat | 137 255 € | 135 007 € | 146 330 € | 181 692 € | 179 296 € | 193 354 € |
| Lyhytaikaiset velat | 40 353 € | 27 353 € | 26 179 € | 48 914 € | 14 542 € | 24 398 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | - | - | - | - | - | - |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 8 274 € | 8 924 € | 18 |
| 2025 Q3 | - | 11 979 € | 12 823 € | 18 |
| 2025 Q2 | - | 11 133 € | 11 977 € | 18 |
| 2025 Q1 | - | 10 783 € | 11 551 € | 14 |
| 2024 Q4 | - | 7 271 € | 7 862 € | 3 |
| 2024 Q3 | - | 9 042 € | 9 668 € | 3 |
| 2024 Q2 | - | 7 316 € | 7 910 € | 3 |
| 2024 Q1 | - | 8 272 € | 8 893 € | 3 |
| 2023 Q4 | - | 6 493 € | 7 038 € | 3 |
| 2023 Q3 | - | 6 090 € | 6 579 € | 3 |
| 2023 Q2 | - | 6 278 € | 6 807 € | 3 |
| 2023 Q1 | - | 7 301 € | 7 858 € | 3 |
| 2022 Q4 | - | 6 021 € | 6 520 € | 3 |
| 2022 Q3 | - | 6 966 € | 7 484 € | 3 |
| 2022 Q2 | - | 6 229 € | 6 756 € | 3 |
| 2022 Q1 | - | 9 467 € | 10 189 € | 3 |