Osoite
Sähköpostiosoite
https://callisto.eeKommunikatsioonibüroo - CallistoCallisto kommunikatsioonibüroo meeskonnaliikmete erinevate kompetentside kooskõla ja pikaaegne kogemus ja annavad meile professionaalse enesekindluse kommunikatsioonistrateegiate loomisel, igapäevase meediasuhtluse, suhtekorralduse ja kriiside juhtimisel
Nimi
Callisto Public Relations OÜ
Rekisterikoodi
16404627
ALV-numero
EE102459339
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
29.12.2021 (4)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
10 000.00 €
Toiminta
73301 -
1 021 361 €
166 659 €
16%
1 683 €
(arvio on suuntaa antava)
528 766 €
9
Toimitettu
Ei verovelkoja
32%
26%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| 4D PR-lahendused OÜ 12568527 | 90% - 9 000.00 EUR | - | - |
| Omanikukonto: Annika Mändla
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Ave Nurmeots
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Reilika Puust
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Sigrid Hiis
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Henrika Hain
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Karolin Lillemäe
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Callisto Public Relations OÜ 16404627 | 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Maret Reinumägi
| 1% - 100.00 EUR | - | - |
| Omanikukonto: KEIU VALGE
| 1% - 100.00 EUR | - | Välillinen omistus |
| Omanikukonto: MERLIS NÕGENE
| 1% - 100.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Callisto Public Relations OÜ 16404627 | 1% - 100.00 EUR | - | - |
| 2021 23.12.2022 | 2022 22.02.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 60 000 € | 1 041 936 € | 1 370 071 € | 1 021 361 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 60 000 € | 287 836 € | 376 861 € | 166 659 € |
| Voittomarginaali | 100% | 28% | 28% | 16% |
| Käyttöomaisuus | 82 000 € | 441 132 € | 643 712 € | 515 613 € |
| Pysyvät vastaavat | - | 18 491 € | 68 223 € | 113 726 € |
| Kokonaisvarat | 82 000 € | 459 623 € | 711 935 € | 629 339 € |
| Lyhytaikaiset velat | 12 000 € | 121 354 € | 230 971 € | 65 683 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | 34 890 € | 34 890 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 265 861 € | 100 573 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 70 000 € | 338 269 € | 446 074 € | 528 766 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 10 | 11 | 9 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 286 504 € | 68 969 € | 34 349 € | 13 |
| 2025 Q3 | 301 697 € | 70 970 € | 32 211 € | 13 |
| 2025 Q2 | 305 892 € | 62 065 € | 29 115 € | 12 |
| 2025 Q1 | 286 422 € | 77 099 € | 25 676 € | 12 |
| 2024 Q4 | 226 061 € | 31 071 € | 21 924 € | 10 |
| 2024 Q3 | 264 252 € | 61 748 € | 24 200 € | 10 |
| 2024 Q2 | 254 414 € | 45 448 € | 27 974 € | 9 |
| 2024 Q1 | 273 155 € | 66 644 € | 33 831 € | 10 |
| 2023 Q4 | 267 738 € | 65 259 € | 34 458 € | 11 |
| 2023 Q3 | 283 846 € | 78 953 € | 43 661 € | 11 |
| 2023 Q2 | 554 326 € | 98 240 € | 43 531 € | 13 |
| 2023 Q1 | 226 795 € | 56 077 € | 44 099 € | 12 |
| 2022 Q4 | 291 784 € | 70 836 € | 37 489 € | 12 |
| 2022 Q3 | 260 665 € | 63 551 € | 37 623 € | 12 |
| 2022 Q2 | 287 882 € | 67 839 € | 43 099 € | 12 |
| 2022 Q1 | 199 159 € | 40 093 € | 13 032 € | 13 |