Nimi
Evia Haldus OÜ
Rekisterikoodi
16338244
ALV-numero
EE102423611
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
11.10.2021 (4)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68321 - Rakennusten ja vuokratalojen hallinto (asuntoyhdistykset, taloyhtiöt, rakennusyhdistykset jne.)
1 286 051 €
297 436 €
23%
2 925 €
(arvio on suuntaa antava)
316 299 €
10
Toimitettu
Ei verovelkoja
94%
34%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tatjana Arhipova
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Gravitas Capital OÜ 17216307 | 80% - 8 000.00 EUR | - | - |
| Field project OÜ 16770680 | 50% - 50.00 EUR | - | - |
| Gravitas Energy OÜ 17248879 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2022 15.07.2023 | 2023 13.03.2024 | 2024 30.05.2025 | |
|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 688 486 € | 1 174 769 € | 1 286 051 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 6 388 € | 49 975 € | 297 436 € |
| Voittomarginaali | 1% | 4% | 23% |
| Käyttöomaisuus | 45 720 € | 174 827 € | 415 960 € |
| Pysyvät vastaavat | 3 016 € | 461 432 € | 465 054 € |
| Kokonaisvarat | 48 736 € | 636 259 € | 881 014 € |
| Lyhytaikaiset velat | 42 348 € | 119 896 € | 104 715 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | 460 000 € | 460 000 € |
| Kokonaisvelat | - | 579 896 € | 564 715 € |
| Osakepääoma | - | - | - |
| Oma pääoma | 6 388 € | 56 363 € | 316 299 € |
| Työntekijöiden määrä | 10 | 11 | 10 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 208 419 € | 109 682 € | 80 519 € | 14 |
| 2025 Q3 | 253 929 € | 113 254 € | 66 117 € | 14 |
| 2025 Q2 | 299 269 € | 72 595 € | 56 602 € | 13 |
| 2025 Q1 | 253 123 € | 65 245 € | 53 800 € | 13 |
| 2024 Q4 | 342 145 € | 96 687 € | 53 982 € | 12 |
| 2024 Q3 | 370 919 € | 76 485 € | 49 905 € | 12 |
| 2024 Q2 | 252 237 € | 74 933 € | 42 472 € | 11 |
| 2024 Q1 | 271 840 € | 57 369 € | 41 674 € | 10 |
| 2023 Q4 | 573 211 € | 83 144 € | 44 155 € | 10 |
| 2023 Q3 | 225 949 € | 81 929 € | 61 921 € | 10 |
| 2023 Q2 | 164 660 € | 74 065 € | 56 166 € | 14 |
| 2023 Q1 | 172 387 € | 73 174 € | 52 185 € | 13 |
| 2022 Q4 | 163 807 € | 67 635 € | 47 056 € | 13 |
| 2022 Q3 | 144 719 € | 59 252 € | 43 584 € | 13 |
| 2022 Q2 | 143 042 € | 60 922 € | 42 454 € | 12 |
| 2022 Q1 | 110 829 € | 48 614 € | 36 658 € | 11 |