Nimi
Talomer OÜ
Rekisterikoodi
14961695
ALV-numero
EE102265387
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
30.04.2020 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
43999 - Muu erikoistunut rakennustoiminta
886 390 €
209 482 €
24%
2 097 €
(arvio on suuntaa antava)
308 259 €
6
Toimitettu
Ei verovelkoja
68%
49%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tanel Kilch
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Allar Kilch
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Loteman OÜ 11289216 | 25% - 839.00 EUR | - | - |
| ForEnergy OÜ 16569653 | 49% - 1 225.00 EUR | - | - |
| 2020 09.03.2021 | 2021 07.07.2022 | 2022 08.06.2023 | 2023 20.06.2024 | 2024 11.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 226 908 € | 299 103 € | 575 271 € | 406 673 € | 886 390 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 21 410 € | 27 006 € | 38 576 € | 11 785 € | 209 482 € |
| Voittomarginaali | 9% | 9% | 7% | 3% | 24% |
| Käyttöomaisuus | 14 909 € | 35 475 € | 74 713 € | 54 639 € | 201 317 € |
| Pysyvät vastaavat | 15 683 € | 30 603 € | 63 083 € | 116 447 € | 223 081 € |
| Kokonaisvarat | 30 592 € | 66 078 € | 137 796 € | 171 086 € | 424 398 € |
| Lyhytaikaiset velat | 9 182 € | 17 662 € | 38 411 € | 42 936 € | 49 888 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | 12 393 € | 29 373 € | 66 251 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 50 804 € | 72 309 € | 116 139 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 21 410 € | 48 416 € | 86 992 € | 98 777 € | 308 259 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 9 | 8 | 8 | 6 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 304 497 € | 37 542 € | 36 043 € | 8 |
| 2025 Q3 | 306 467 € | 39 599 € | 39 594 € | 8 |
| 2025 Q2 | 116 927 € | 17 925 € | 12 619 € | 15 |
| 2025 Q1 | 100 421 € | 8 491 € | 9 067 € | 6 |
| 2024 Q4 | 99 891 € | 17 531 € | 13 849 € | 6 |
| 2024 Q3 | 354 323 € | 36 659 € | 31 485 € | 6 |
| 2024 Q2 | 394 212 € | 18 147 € | 18 009 € | 10 |
| 2024 Q1 | 28 675 € | 12 981 € | 13 348 € | 13 |
| 2023 Q4 | 78 289 € | 5 235 € | 5 438 € | 5 |
| 2023 Q3 | 168 190 € | 30 028 € | 12 408 € | 5 |
| 2023 Q2 | 89 575 € | 13 323 € | 11 552 € | 11 |
| 2023 Q1 | 65 455 € | 8 959 € | 9 790 € | 6 |
| 2022 Q4 | 209 196 € | 18 635 € | 19 719 € | 8 |
| 2022 Q3 | 170 945 € | 26 544 € | 28 224 € | 8 |
| 2022 Q2 | 144 048 € | 10 934 € | 11 828 € | 9 |
| 2022 Q1 | 74 599 € | 18 386 € | 14 200 € | 7 |