Nimi
Ban kos Technology OÜ
Rekisterikoodi
14955174
ALV-numero
EE102249743
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
20.04.2020 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
73121 - Mediaesitys
1 093 544 €
12 561 €
1%
2 094 €
(arvio on suuntaa antava)
25 768 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
49%
8%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ksenija Kostina
| - | - | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Ilja Burtsev
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Rene Allabert
| 1% - 25.00 EUR | - | - |
| Marion Vooglaid
| 8% - 200.00 EUR | - | Suora omistus |
| Henri Hein
| 51% - 1 275.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Smart City OÜ 12245557 | 40% - 1 000.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Financial Consolidation OÜ 16318951 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Finbro Inc. OÜ 16829605 | 100% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2020 02.07.2021 | 2021 06.04.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 29.05.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 0 € | 235 663 € | 1 019 914 € | 1 610 949 € | 1 093 544 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 0 € | -148 463 € | -2 529 € | 161 698 € | 12 561 € |
| Voittomarginaali | - | -63% | -0% | 10% | 1% |
| Käyttöomaisuus | - | 97 715 € | 76 105 € | 181 857 € | 138 731 € |
| Pysyvät vastaavat | - | 3 744 € | 6 482 € | 10 372 € | 9 091 € |
| Kokonaisvarat | - | 101 459 € | 82 587 € | 192 229 € | 147 822 € |
| Lyhytaikaiset velat | - | 225 891 € | 231 079 € | 179 022 € | 122 054 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | 21 531 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | 247 422 € | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 0 € | -145 963 € | -148 492 € | 13 207 € | 25 768 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 376 434 € | 25 507 € | 24 359 € | 6 |
| 2025 Q3 | 369 871 € | 33 510 € | 23 755 € | 6 |
| 2025 Q2 | 379 550 € | 34 285 € | 25 364 € | 6 |
| 2025 Q1 | 448 704 € | 40 009 € | 23 111 € | 6 |
| 2024 Q4 | 432 928 € | 43 411 € | 18 788 € | 6 |
| 2024 Q3 | 381 350 € | 34 031 € | 15 398 € | 6 |
| 2024 Q2 | 434 961 € | 29 379 € | 12 560 € | 4 |
| 2024 Q1 | 529 570 € | 50 251 € | 13 376 € | 4 |
| 2023 Q4 | 455 871 € | 22 084 € | 17 568 € | 3 |
| 2023 Q3 | 698 803 € | 42 740 € | 15 605 € | 3 |
| 2023 Q2 | 670 859 € | 50 926 € | 13 264 € | 4 |
| 2023 Q1 | 522 537 € | 42 177 € | 12 029 € | 4 |
| 2022 Q4 | 485 473 € | 35 655 € | 11 797 € | 4 |
| 2022 Q3 | 382 283 € | 32 141 € | 9 139 € | 4 |
| 2022 Q2 | 304 059 € | 21 904 € | 7 141 € | 3 |
| 2022 Q1 | 283 429 € | 19 522 € | 9 503 € | 2 |