Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.neememarina.eeNeeme Sadam | Neeme Marina | EstoniaNeeme sadam ehk Neeme Marina asub Ihasalu poolsaare idakaldal maalilises Neeme kalurikülas. Merelt tulevatele külalistele pakume kai kohta, tanklateenust, WCd ja pesemisvõimalust, prügi- ja pilsivee vastuvõttu. Olemas on paadiveeskamiseks slipp ja parkla. Teretulnud on alused pikkusega kuni 24 m ja süvisega 1,6m
Nimi
Neeme Marina OÜ
Rekisterikoodi
14772048
ALV-numero
EE102485060
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
30.07.2019 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
52221 - Satama- ja vesiväyläpalvelut
26 658 €
12 437 €
47%
-
23 006 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
54%
7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Neeme Marina OÜ 14772048 | 20% - 500.00 EUR | - | - |
| Anti Nõmmela
| 13% - 334.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Jukk Pavelson
| 13% - 334.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Alo Ehasoo
| 13% - 333.00 EUR | - | Suora omistus |
| Marek Läänmäe
| 13% - 333.00 EUR | - | Suora omistus |
| Priit Palts
| 13% - 333.00 EUR | - | Suora omistus |
| Allan Kool
| 13% - 333.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Neeme Marina OÜ 14772048 | 20% - 500.00 EUR | - | - |
| 2020 29.06.2021 | 2021 27.06.2022 | 2022 09.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 16 581 € | 16 404 € | 17 566 € | 19 852 € | 26 658 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 803 € | -983 € | 6 180 € | 2 569 € | 12 437 € |
| Voittomarginaali | 5% | -6% | 35% | 13% | 47% |
| Käyttöomaisuus | 2 296 € | 15 762 € | 8 298 € | 15 863 € | 9 787 € |
| Pysyvät vastaavat | 108 308 € | 104 950 € | 155 995 € | 151 001 € | 164 536 € |
| Kokonaisvarat | 110 604 € | 120 712 € | 164 293 € | 166 864 € | 174 323 € |
| Lyhytaikaiset velat | 107 801 € | 118 892 € | 156 293 € | 156 295 € | 151 317 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 803 € | 1 820 € | 8 000 € | 10 569 € | 23 006 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 713 € | - | - | - |
| 2025 Q3 | 4 277 € | 579 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 22 511 € | 4 696 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 323 € | - | - | - |
| 2024 Q3 | 9 247 € | 1 097 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 14 589 € | 2 609 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 0 € | - | - | - |
| 2023 Q4 | 1 284 € | 198 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 4 618 € | 736 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 11 449 € | 1 700 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 0 € | 5 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 949 € | - | - | - |
| 2022 Q3 | 3 778 € | 179 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 10 380 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | - | - | - | - |