Nimi
Saunum Sauna Team OÜ
Rekisterikoodi
14769342
ALV-numero
EE102178526
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
25.07.2019 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
16231 - Puisten ovien, ikkunoiden, ikkunaluukkujen ja niiden kehysten (mukaan lukien portit) valmistus
1 116 863 €
73 630 €
7%
2 814 €
(arvio on suuntaa antava)
51 564 €
7
Toimitettu
Ei verovelkoja
143%
16%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andrus Vare
| - | - | Välillinen omistus |
| Allan Selirand
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Priit Vellak
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Saunum Group AS 12765742 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 26.02.2020 | 2020 20.02.2021 | 2021 01.04.2022 | 2022 25.05.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 8 138 € | 77 581 € | 202 089 € | 530 756 € | 833 879 € | 1 116 863 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 988 € | 2 272 € | -46 666 € | -101 411 € | -38 887 € | 73 630 € |
| Voittomarginaali | 24% | 3% | -23% | -19% | -5% | 7% |
| Käyttöomaisuus | 5 615 € | 9 741 € | 55 645 € | 199 603 € | 349 867 € | 423 148 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 886 € | 25 950 € | 68 719 € | 61 764 € | 47 377 € | 27 456 € |
| Kokonaisvarat | 8 501 € | 35 691 € | 124 364 € | 261 367 € | 397 244 € | 450 604 € |
| Lyhytaikaiset velat | 3 611 € | 13 328 € | 60 986 € | 209 661 € | 124 266 € | 133 052 € |
| Pitkäaikaiset velat | 2 902 € | 15 603 € | 70 220 € | 38 579 € | 297 192 € | 265 988 € |
| Kokonaisvelat | 6 513 € | 28 931 € | 131 206 € | 248 240 € | 421 458 € | 399 040 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 988 € | 6 760 € | -6 842 € | 13 127 € | -24 214 € | 51 564 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 1 | 3 | 4 | 6 | 7 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 274 217 € | 38 992 € | 40 100 € | 8 |
| 2025 Q3 | 178 787 € | 51 133 € | 30 862 € | 8 |
| 2025 Q2 | 242 425 € | 13 051 € | 14 307 € | 7 |
| 2025 Q1 | 221 533 € | 59 963 € | 36 655 € | 7 |
| 2024 Q4 | 330 993 € | 48 092 € | 38 844 € | 8 |
| 2024 Q3 | 232 388 € | 26 981 € | 27 723 € | 8 |
| 2024 Q2 | 354 913 € | 57 138 € | 35 756 € | 7 |
| 2024 Q1 | 155 701 € | 33 351 € | 28 369 € | 5 |
| 2023 Q4 | 311 602 € | 20 667 € | 13 383 € | 5 |
| 2023 Q3 | 198 295 € | 45 285 € | 46 386 € | 5 |
| 2023 Q2 | 172 053 € | 21 553 € | 40 691 € | 7 |
| 2023 Q1 | 237 482 € | 40 059 € | 37 037 € | 8 |
| 2022 Q4 | 175 196 € | 41 951 € | 36 325 € | 6 |
| 2022 Q3 | 67 603 € | 5 187 € | 18 490 € | 6 |
| 2022 Q2 | 111 246 € | 19 258 € | 18 064 € | 4 |
| 2022 Q1 | 109 303 € | 16 072 € | 13 239 € | 5 |