Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://ilvesmotors.eeDiagnostika Haapsalus | Parim Kvaliteet | Ilves MotorsDiagnostika ei ole lihtsalt tavaline autode remontimine – see vajab õppinud tehnikuid, professionaalseid seadmeid ja aastaid töökogemusi vastaval erialal. Ilves Motors loodi eesmärgiga pakkuda parima kvaliteediga diagnostika ja elektritööde teenust kõiki marki sõiduautodele ja mootorratastele ning mis kõige tähtsam, mõistliku suhtumisega klientidesse, meie oma väikeses Haapsalus. Ilves Motors OÜ omab diagnostika kõrgeimat 5ndat kvalifikatsiooni ning […]
Nimi
Ilves Motors OÜ
Rekisterikoodi
14764273
ALV-numero
EE102174863
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
18.07.2019 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
7 000.00 €
Toiminta
95311 -
523 849 €
28 605 €
5%
1 080 €
(arvio on suuntaa antava)
190 334 €
6
Toimitettu
Ei verovelkoja
15%
11%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Merlyn Ilves
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Martin Raamat
| 10% - 700.00 EUR | - | Suora omistus |
| Riivo Ilves
| 90% - 6 300.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 21.01.2020 | 2020 16.06.2021 | 2021 11.05.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 20 765 € | 130 151 € | 211 401 € | 358 081 € | 468 408 € | 523 849 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -1 716 € | 933 € | 16 590 € | 62 951 € | 75 970 € | 28 605 € |
| Voittomarginaali | -8% | 1% | 8% | 18% | 16% | 5% |
| Käyttöomaisuus | 5 665 € | 9 845 € | 11 621 € | 25 824 € | 48 639 € | 44 873 € |
| Pysyvät vastaavat | 3 356 € | 6 421 € | 157 242 € | 202 843 € | 210 752 € | 219 623 € |
| Kokonaisvarat | 9 021 € | 16 266 € | 168 863 € | 228 667 € | 259 391 € | 264 496 € |
| Lyhytaikaiset velat | 3 737 € | 10 049 € | 146 056 € | 128 755 € | 87 709 € | 74 162 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | 0 € | 0 € | 14 155 € | 9 955 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | 142 910 € | 97 664 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 5 284 € | 6 217 € | 22 807 € | 85 757 € | 161 727 € | 190 334 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 172 188 € | 22 744 € | 11 534 € | 8 |
| 2025 Q3 | 153 878 € | 10 250 € | 10 538 € | 8 |
| 2025 Q2 | 128 788 € | 14 398 € | 10 057 € | 7 |
| 2025 Q1 | 130 445 € | 20 064 € | 10 691 € | 6 |
| 2024 Q4 | 146 956 € | 19 289 € | 9 390 € | 7 |
| 2024 Q3 | 128 334 € | 13 676 € | 8 302 € | 7 |
| 2024 Q2 | 143 697 € | 16 560 € | 7 704 € | 5 |
| 2024 Q1 | 106 911 € | 13 063 € | 7 236 € | 5 |
| 2023 Q4 | 122 444 € | 14 471 € | 6 412 € | 5 |
| 2023 Q3 | 135 606 € | 15 532 € | 5 447 € | 5 |
| 2023 Q2 | 109 339 € | 9 073 € | 3 804 € | 5 |
| 2023 Q1 | 99 315 € | 8 056 € | 3 868 € | 4 |
| 2022 Q4 | 99 768 € | 7 322 € | 4 118 € | 4 |
| 2022 Q3 | 88 095 € | 8 558 € | 3 658 € | 4 |
| 2022 Q2 | 96 123 € | 9 265 € | 3 244 € | 4 |
| 2022 Q1 | 53 762 € | 6 038 € | 3 496 € | 4 |