Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://hyd.eeAvaleht - HYD kodulehtMeie käest saate kõike, mis puudutab hüdraulikat ning pneumaatikat. You can get everything related to hydraulics and pneumatics from us.
Nimi
HYD SOLUTIONS OÜ
Rekisterikoodi
14740966
ALV-numero
EE102165652
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.06.2019 (6)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
10 000.00 €
Toiminta
47821 - Tekstiilien, vaatteiden ja jalkineiden vähittäismyynti myyntikojujen ja markkinoiden kautta
926 550 €
74 282 €
8%
2 712 €
(arvio on suuntaa antava)
248 998 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
30%
12%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Broadleaf Invest OÜ 11007376 | 75% - 7 500.00 EUR | - | - |
| Omanikukonto: JAANUS ARUMÄGI
| 13% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omanikukonto: JARNO MÖÖL
| 13% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 14.04.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 2 380 € | 325 668 € | 686 218 € | 824 941 € | 801 508 € | 926 550 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -102 738 € | -132 758 € | 26 313 € | 54 507 € | 26 632 € | 74 282 € |
| Voittomarginaali | -4317% | -41% | 4% | 7% | 3% | 8% |
| Käyttöomaisuus | 253 295 € | 358 466 € | 443 573 € | 504 133 € | 519 294 € | 562 043 € |
| Pysyvät vastaavat | 103 134 € | 174 256 € | 149 396 € | 122 683 € | 93 496 € | 71 503 € |
| Kokonaisvarat | 356 429 € | 532 722 € | 592 969 € | 626 816 € | 612 790 € | 633 546 € |
| Lyhytaikaiset velat | 56 667 € | 165 725 € | 184 659 € | 413 464 € | 424 230 € | 384 548 € |
| Pitkäaikaiset velat | 100 000 € | 300 000 € | 315 000 € | 65 268 € | 13 844 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 156 667 € | 465 725 € | 499 659 € | 478 732 € | 438 074 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 199 762 € | 66 997 € | 93 310 € | 148 084 € | 174 716 € | 248 998 € |
| Työntekijöiden määrä | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 328 764 € | 65 606 € | 27 914 € | 6 |
| 2025 Q3 | 348 537 € | 67 208 € | 24 615 € | 6 |
| 2025 Q2 | 384 229 € | 70 764 € | 23 764 € | 6 |
| 2025 Q1 | 304 224 € | 53 985 € | 22 176 € | 5 |
| 2024 Q4 | 407 794 € | 63 942 € | 18 246 € | 4 |
| 2024 Q3 | 329 269 € | 55 968 € | 15 746 € | 4 |
| 2024 Q2 | 372 629 € | 57 469 € | 14 673 € | 4 |
| 2024 Q1 | 261 835 € | 47 019 € | 17 343 € | 3 |
| 2023 Q4 | 249 681 € | 48 851 € | 20 902 € | 4 |
| 2023 Q3 | 320 411 € | 59 842 € | 24 071 € | 4 |
| 2023 Q2 | 298 725 € | 48 597 € | 22 376 € | 6 |
| 2023 Q1 | 248 977 € | 42 724 € | 17 065 € | 6 |
| 2022 Q4 | 283 662 € | 47 568 € | 22 431 € | 5 |
| 2022 Q3 | 354 463 € | 57 211 € | 21 094 € | 5 |
| 2022 Q2 | 298 450 € | 47 184 € | 17 617 € | 7 |
| 2022 Q1 | 289 264 € | 38 720 € | 17 641 € | 6 |