Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.hansashipping.eeHansa Shipping ASHansa Shipping group companies own and operate a fleet of 51 dry cargo ships. Vessels are deployed in the Baltic Sea, North Sea and the Mediterranean.
Nimi
HS Kethi OÜ
Rekisterikoodi
14658252
ALV-numero
EE102173369
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
08.02.2019 (7)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 600.00 €
Toiminta
77341 - Vesikuljetusvälineiden vuokraus ja leasing
696 860 €
13 426 €
2%
-
2 076 939 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
1%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tarmo Nurmetalo
| - | - | Välillinen omistus |
| Andres Vahi
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Ants Ratas
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Hansa Shipping AS 10586938 | 100% - 2 600.00 EUR | - | - |
| 2019 11.05.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 289 792 € | 512 400 € | 811 380 € | 538 600 € | 852 120 € | 696 860 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 177 559 € | 181 052 € | 465 179 € | 5 649 € | 234 074 € | 13 426 € |
| Voittomarginaali | 61% | 35% | 57% | 1% | 27% | 2% |
| Käyttöomaisuus | 160 172 € | 48 317 € | 300 457 € | 50 007 € | 335 582 € | 184 662 € |
| Pysyvät vastaavat | 3 054 000 € | 2 806 000 € | 3 105 518 € | 2 622 868 € | 2 844 943 € | 2 205 515 € |
| Kokonaisvarat | 3 214 172 € | 2 854 317 € | 3 405 975 € | 2 672 875 € | 3 180 525 € | 2 390 177 € |
| Lyhytaikaiset velat | 2 036 613 € | 326 952 € | 739 595 € | 327 010 € | 1 117 012 € | 313 238 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | 1 168 754 € | 842 590 € | 516 426 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | 1 495 706 € | 1 582 185 € | 843 436 € | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 177 559 € | 1 358 611 € | 1 823 790 € | 1 829 439 € | 2 063 513 € | 2 076 939 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 127 400 € | - | - | - |
| 2025 Q3 | 128 800 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 128 800 € | - | - | - |
| 2025 Q1 | 310 460 € | - | - | - |
| 2024 Q4 | 127 400 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 136 995 € | - | - | - |
| 2024 Q2 | 128 800 € | - | - | - |
| 2024 Q1 | 139 800 € | - | - | - |
| 2023 Q4 | 127 400 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 128 800 € | - | - | - |
| 2023 Q2 | 128 800 € | - | - | - |
| 2023 Q1 | 126 000 € | - | - | - |
| 2022 Q4 | 127 400 € | - | - | - |
| 2022 Q3 | 128 800 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | 128 800 € | - | - | - |
| 2022 Q1 | 126 000 € | - | - | - |