Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.srini.eeAI-Powered Software Development Partner – SRINISRINI delivers AI-powered software development with 80+ senior engineers. 5x faster delivery, NPS 88, 200+ projects completed. Get your estimate.
Nimi
SRINI OÜ
Rekisterikoodi
14449790
ALV-numero
EE102059250
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
16.03.2018 (8)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
62101 - 55202 - Lomakoti (mökit)
7 218 036 €
873 990 €
12%
4 616 €
(arvio on suuntaa antava)
4 676 027 €
51
Toimitettu
Ei verovelkoja
19%
14%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Rene Oruman
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Einar Arro
| 10% - 250.00 EUR | - | Suora omistus |
| CLEVEN OÜ 12548529 | 45% - 1 125.00 EUR | - | - |
| Mattias Mölder
| 45% - 1 125.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sumena OÜ 16520799 | 70% - 1 750.00 EUR | - | - |
| Modena OÜ 16317957 | 49% - 1 227.65 EUR | - | - |
| 2019 13.05.2020 | 2020 06.05.2021 | 2021 28.04.2022 | 2022 17.04.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 666 033 € | 3 189 531 € | 4 587 798 € | 8 120 940 € | 8 716 251 € | 7 218 036 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 221 088 € | 507 758 € | 1 020 701 € | 2 041 662 € | 1 620 035 € | 873 990 € |
| Voittomarginaali | 13% | 16% | 22% | 25% | 19% | 12% |
| Käyttöomaisuus | 389 411 € | 866 073 € | 1 410 897 € | 2 715 720 € | 2 710 468 € | 3 353 815 € |
| Pysyvät vastaavat | 134 479 € | 239 774 € | 1 007 379 € | 1 748 652 € | 3 415 351 € | 2 692 159 € |
| Kokonaisvarat | 523 890 € | 1 105 847 € | 2 418 276 € | 4 464 372 € | 6 125 819 € | 6 045 974 € |
| Lyhytaikaiset velat | 267 715 € | 456 304 € | 900 064 € | 1 114 587 € | 1 422 417 € | 1 075 585 € |
| Pitkäaikaiset velat | 19 569 € | 0 € | 53 897 € | 43 807 € | 377 388 € | 294 362 € |
| Kokonaisvelat | 287 284 € | - | 953 961 € | 1 158 394 € | 1 799 805 € | 1 369 947 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 236 606 € | 649 543 € | 1 464 315 € | 3 305 978 € | 4 326 014 € | 4 676 027 € |
| Työntekijöiden määrä | 12 | 23 | 36 | 50 | - | 51 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 970 529 € | 674 268 € | 382 679 € | 45 |
| 2025 Q3 | 1 632 739 € | 685 471 € | 380 494 € | 45 |
| 2025 Q2 | 1 787 546 € | 597 619 € | 408 481 € | 47 |
| 2025 Q1 | 1 905 941 € | 648 837 € | 408 064 € | 48 |
| 2024 Q4 | 2 093 735 € | 706 086 € | 376 859 € | 51 |
| 2024 Q3 | 1 644 226 € | 636 897 € | 392 532 € | 51 |
| 2024 Q2 | 1 767 192 € | 545 709 € | 360 516 € | 48 |
| 2024 Q1 | 2 156 679 € | 743 585 € | 418 043 € | 48 |
| 2023 Q4 | 2 510 870 € | 660 925 € | 371 390 € | 52 |
| 2023 Q3 | 1 648 402 € | 549 322 € | 383 673 € | 52 |
| 2023 Q2 | 1 991 910 € | 580 886 € | 401 217 € | 53 |
| 2023 Q1 | 2 265 826 € | 685 788 € | 403 665 € | 54 |
| 2022 Q4 | 2 517 956 € | 725 894 € | 401 004 € | 56 |
| 2022 Q3 | 2 317 584 € | 601 857 € | 350 659 € | 56 |
| 2022 Q2 | 1 793 666 € | 459 559 € | 286 859 € | 53 |
| 2022 Q1 | 1 363 283 € | 421 937 € | 300 477 € | 44 |