Nimi
OÜ KV Olemar
Rekisterikoodi
14404416
ALV-numero
EE102051465
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.01.2018 (8)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
9 786.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
11 325 €
108 581 €
959%
1 453 €
(arvio on suuntaa antava)
3 970 309 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Lauri Laats
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| KV Korrashoiuteenused OÜ 12966222 | 100% - 9 786.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Räägu Pargi Residents OÜ 16459309 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| OÜ KV Tolli 7 16320103 | 67% - 1 667.00 EUR | - | - |
| Terawatt Energy OÜ 14599093 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 05.10.2020 | 2020 24.08.2021 | 2021 25.05.2022 | 2022 13.06.2023 | 2023 13.07.2024 | 2024 05.08.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 33 508 € | 53 031 € | 65 378 € | 1 443 043 € | 23 694 € | 11 325 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 28 092 € | 43 825 € | 77 929 € | 1 059 897 € | -59 757 € | 108 581 € |
| Voittomarginaali | 84% | 83% | 119% | 73% | -252% | 959% |
| Käyttöomaisuus | 1 907 003 € | 1 739 840 € | 1 651 725 € | 3 026 580 € | 2 491 139 € | 2 256 641 € |
| Pysyvät vastaavat | 282 500 € | 1 061 063 € | 1 232 238 € | 903 234 € | 1 385 628 € | 1 727 976 € |
| Kokonaisvarat | 2 189 503 € | 2 800 903 € | 2 883 963 € | 3 929 814 € | 3 876 767 € | 3 984 617 € |
| Lyhytaikaiset velat | 38 026 € | 6 997 € | 13 836 € | 3 206 € | 11 623 € | 12 600 € |
| Pitkäaikaiset velat | 11 956 € | 10 248 € | 8 540 € | 5 124 € | 3 416 € | 1 708 € |
| Kokonaisvelat | 49 982 € | 17 245 € | 22 376 € | 8 330 € | 15 039 € | 14 308 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 139 521 € | 2 783 658 € | 2 861 587 € | 3 921 484 € | 3 861 728 € | 3 970 309 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 2 824 € | 2 533 € | 1 |
| 2025 Q3 | 0 € | 2 747 € | 2 533 € | 1 |
| 2025 Q2 | 0 € | 2 747 € | 2 533 € | 1 |
| 2025 Q1 | 0 € | 4 165 € | 2 512 € | 1 |
| 2024 Q4 | 0 € | 2 698 € | 2 470 € | 1 |
| 2024 Q3 | 0 € | 2 648 € | 2 469 € | 1 |
| 2024 Q2 | 0 € | 2 806 € | 2 469 € | 1 |
| 2024 Q1 | 346 € | 0 € | 3 084 € | 1 |
| 2023 Q4 | 2 000 € | 1 946 € | 2 008 € | 1 |
| 2023 Q3 | 20 400 € | 1 907 € | 2 008 € | 1 |
| 2023 Q2 | 13 665 € | 1 907 € | 2 008 € | 1 |
| 2023 Q1 | 12 € | 1 779 € | 0 € | 1 |
| 2022 Q4 | 871 € | 12 675 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | 983 353 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 4 257 € | 2 802 € | 0 € | - |