Nimi
Stark Engineering OÜ
Rekisterikoodi
14181040
ALV-numero
EE101944269
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.01.2017 (9)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
25991 - Muiden muualle luokittelemattomien metallituotteiden valmistus 78201 - Työvoimatoimistotoiminta
1 213 714 €
107 189 €
9%
1 213 €
(arvio on suuntaa antava)
255 453 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
42%
31%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Anton Stark
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 07.04.2020 | 2020 18.03.2021 | 2021 23.02.2022 | 2022 15.03.2023 | 2023 19.03.2024 | 2024 11.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 157 464 € | 54 044 € | 62 746 € | 19 358 € | 791 961 € | 1 213 714 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -51 323 € | -5 759 € | 20 941 € | -19 438 € | 186 920 € | 107 189 € |
| Voittomarginaali | -33% | -11% | 33% | -100% | 24% | 9% |
| Käyttöomaisuus | 43 385 € | 20 370 € | 25 554 € | 12 423 € | 224 092 € | 339 422 € |
| Pysyvät vastaavat | - | - | - | - | 4 218 € | 3 150 € |
| Kokonaisvarat | 43 385 € | 20 370 € | 25 554 € | 12 423 € | 228 310 € | 342 572 € |
| Lyhytaikaiset velat | 34 784 € | 17 528 € | 1 771 € | 8 078 € | 37 046 € | 87 119 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 8 601 € | 2 842 € | 23 783 € | 4 345 € | 191 264 € | 255 453 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 397 582 € | 6 977 € | 6 534 € | 3 |
| 2025 Q3 | 417 884 € | 5 961 € | 6 373 € | 3 |
| 2025 Q2 | 355 017 € | 9 012 € | 6 490 € | 5 |
| 2025 Q1 | 217 620 € | 8 324 € | 6 913 € | 3 |
| 2024 Q4 | 486 503 € | 7 167 € | 5 501 € | 3 |
| 2024 Q3 | 343 259 € | 5 476 € | 5 295 € | 3 |
| 2024 Q2 | 190 268 € | 5 949 € | 5 276 € | 3 |
| 2024 Q1 | 166 391 € | 12 263 € | 5 064 € | 3 |
| 2023 Q4 | 289 974 € | 4 615 € | 4 899 € | 3 |
| 2023 Q3 | 182 775 € | 4 634 € | 4 924 € | 3 |
| 2023 Q2 | 183 173 € | 5 469 € | 4 669 € | 3 |
| 2023 Q1 | 101 957 € | 2 348 € | 2 060 € | 3 |
| 2022 Q4 | 3 546 € | 829 € | 924 € | 2 |
| 2022 Q3 | 3 500 € | 961 € | 308 € | 2 |
| 2022 Q2 | 1 817 € | 167 € | 0 € | 1 |
| 2022 Q1 | 3 522 € | - | - | 1 |