Osoite
Sähköpostiosoite
https://mercur.eeMercur Trust | Ehitus, ehituse peatöövõtt, sandwich paneelid jpmMeie peamiseks valdkonnaks on ehitus, ehituse peatöövõtt, projekteerimine, sandwich paneelid, tootmishooned, laohooned, viilhallid. Loe lisa
Nimi
Mercur KV OÜ
Rekisterikoodi
14132354
ALV-numero
EE102152128
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
12.10.2016 (9)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 000.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
175 400 €
63 345 €
36%
-
1 635 177 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andres Metsmägi
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Risto Pintmann
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| RPH OÜ 16398022 | 67% - 2 000.00 EUR | - | - |
| Kuren Projekt OÜ 11886633 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Mercur KVArendus OÜ 16345669 | 100% - 3 000.00 EUR | - | - |
| KS Seitse OÜ 14787469 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Hermes KV OÜ 16188307 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 05.08.2020 | 2020 13.05.2021 | 2021 30.08.2023 | 2022 30.08.2023 | 2023 08.08.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 50 761 € | 133 586 € | 243 678 € | 951 510 € | 872 289 € | 175 400 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 97 042 € | 87 586 € | 118 049 € | 967 606 € | 73 237 € | 63 345 € |
| Voittomarginaali | 191% | 66% | 48% | 102% | 8% | 36% |
| Käyttöomaisuus | 92 374 € | 208 185 € | 1 387 851 € | 1 518 506 € | 1 437 939 € | 1 497 334 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 118 978 € | 1 395 697 € | 1 624 447 € | 2 213 550 € | 1 968 550 € | 3 480 542 € |
| Kokonaisvarat | 1 211 352 € | 1 603 882 € | 3 012 298 € | 3 732 056 € | 3 406 489 € | 4 977 876 € |
| Lyhytaikaiset velat | 821 120 € | 579 967 € | 589 942 € | 75 759 € | 77 213 € | 1 629 247 € |
| Pitkäaikaiset velat | 64 878 € | 610 975 € | 1 891 367 € | 2 157 702 € | 1 757 444 € | 1 713 452 € |
| Kokonaisvelat | 885 998 € | 1 190 942 € | 2 481 309 € | 2 233 461 € | 1 834 657 € | 3 342 699 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 325 354 € | 412 940 € | 530 989 € | 1 498 595 € | 1 571 832 € | 1 635 177 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 21 860 € | 3 874 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 21 037 € | 3 767 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 25 011 € | 2 185 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 23 046 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 22 135 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 21 309 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 22 449 € | 2 848 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 23 654 € | 3 001 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 27 248 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 32 133 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 33 952 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 36 043 € | 5 806 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 31 932 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 24 937 € | 3 847 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 197 506 € | 21 197 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 232 080 € | 44 639 € | 0 € | - |