Nimi
Fehu OÜ
Rekisterikoodi
14120720
ALV-numero
EE101947664
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
26.09.2016 (9)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 100.00 €
Toiminta
25119 - Muiden metallirakenteiden ja rakenneosien valmistus
887 985 €
196 709 €
22%
4 211 €
(arvio on suuntaa antava)
299 280 €
24
Toimitettu
Ei verovelkoja
66%
16%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Julia Zubets
| - | Prokuristi | - |
| Ruslan Zubets
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Natalja Zubets
| 100% - 3 100.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 12.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 16.08.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 20.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 437 172 € | 1 469 116 € | 2 103 627 € | 360 070 € | 527 997 € | 887 985 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 79 860 € | 140 339 € | 62 401 € | -448 261 € | 347 427 € | 196 709 € |
| Voittomarginaali | 18% | 10% | 3% | -124% | 66% | 22% |
| Käyttöomaisuus | 221 065 € | 394 685 € | 869 236 € | 765 311 € | 1 076 537 € | 999 901 € |
| Pysyvät vastaavat | 81 899 € | 157 815 € | 68 404 € | 32 577 € | 201 566 € | 220 624 € |
| Kokonaisvarat | 302 964 € | 552 500 € | 937 640 € | 797 888 € | 1 278 103 € | 1 220 525 € |
| Lyhytaikaiset velat | 89 829 € | 199 026 € | 521 765 € | 930 275 € | 1 075 532 € | 921 245 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 213 135 € | 353 474 € | 415 875 € | -132 387 € | 202 571 € | 299 280 € |
| Työntekijöiden määrä | 12 | 40 | 40 | 47 | 24 | 24 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 499 795 € | 107 675 € | 112 856 € | 56 |
| 2025 Q3 | 318 099 € | 91 102 € | 99 671 € | 56 |
| 2025 Q2 | 312 809 € | 93 801 € | 102 177 € | 49 |
| 2025 Q1 | 269 176 € | 80 998 € | 88 158 € | 50 |
| 2024 Q4 | 408 417 € | 114 872 € | 124 220 € | 47 |
| 2024 Q3 | 353 325 € | 126 216 € | 132 761 € | 47 |
| 2024 Q2 | 270 743 € | 103 509 € | 112 256 € | 65 |
| 2024 Q1 | 6 332 € | 92 567 € | 100 529 € | 61 |
| 2023 Q4 | 319 618 € | 104 616 € | 93 761 € | 57 |
| 2023 Q3 | 155 804 € | 74 009 € | 80 327 € | 57 |
| 2023 Q2 | 175 082 € | 101 673 € | 105 663 € | 44 |
| 2023 Q1 | 146 663 € | 84 967 € | 83 754 € | 55 |
| 2022 Q4 | 130 391 € | 96 422 € | 99 998 € | 42 |
| 2022 Q3 | 143 730 € | 106 080 € | 94 358 € | 42 |
| 2022 Q2 | 48 863 € | 102 520 € | 108 829 € | 38 |
| 2022 Q1 | 127 224 € | 87 944 € | 93 712 € | 50 |