Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.elke.eeToyota | elke.eeNimi
Elke Narva OÜ
Rekisterikoodi
14052741
ALV-numero
EE101883595
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
19.05.2016 (9)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
10 000.00 €
Toiminta
47811 - Ruokien, juomien ja tupakkatuotteiden vähittäismyynti myyntikojujen ja markkinoiden kautta 47821 - Tekstiilien, vaatteiden ja jalkineiden vähittäismyynti myyntikojujen ja markkinoiden kautta 95311 -
7 124 350 €
181 736 €
3%
2 148 €
(arvio on suuntaa antava)
1 398 146 €
17
Toimitettu
Ei verovelkoja
13%
11%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Riho Sepp
| - | - | Välillinen omistus |
| Urmas Sepp
| - | - | Välillinen omistus |
| Peeter Kangur
| - | - | Välillinen omistus |
| Valdik Uski
| - | Hallituksen jäsen | - |
| ELKE GRUPI AKTSIASELTS 10064981 | 100% - 10 000.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 6 188 443 € | 4 418 306 € | 5 806 592 € | 8 097 814 € | 6 362 637 € | 7 124 350 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 117 367 € | 112 474 € | 136 194 € | 344 273 € | 155 757 € | 181 736 € |
| Voittomarginaali | 2% | 3% | 2% | 4% | 2% | 3% |
| Käyttöomaisuus | 827 122 € | 790 724 € | 1 107 107 € | 1 246 029 € | 1 427 901 € | 1 569 048 € |
| Pysyvät vastaavat | 48 235 € | 45 267 € | 47 445 € | 118 293 € | 110 782 € | 78 218 € |
| Kokonaisvarat | 875 357 € | 835 991 € | 1 154 552 € | 1 364 322 € | 1 538 683 € | 1 647 266 € |
| Lyhytaikaiset velat | 207 645 € | 255 805 € | 438 172 € | 303 669 € | 322 273 € | 249 120 € |
| Pitkäaikaiset velat | 200 000 € | 0 € | 0 € | - | - | - |
| Kokonaisvelat | 407 645 € | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 467 712 € | 580 186 € | 716 380 € | 1 060 653 € | 1 216 410 € | 1 398 146 € |
| Työntekijöiden määrä | 16 | 18 | 17 | 17 | 17 | 17 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 017 250 € | 99 731 € | 51 642 € | 16 |
| 2025 Q3 | 864 573 € | 83 598 € | 56 863 € | 16 |
| 2025 Q2 | 1 021 832 € | 93 728 € | 62 634 € | 18 |
| 2025 Q1 | 1 255 030 € | 132 520 € | 58 383 € | 20 |
| 2024 Q4 | 2 249 344 € | 88 862 € | 55 619 € | 18 |
| 2024 Q3 | 986 747 € | 65 519 € | 54 286 € | 18 |
| 2024 Q2 | 1 324 732 € | 102 142 € | 61 809 € | 18 |
| 2024 Q1 | 1 815 136 € | 137 966 € | 57 851 € | 18 |
| 2023 Q4 | 1 466 433 € | 102 386 € | 53 836 € | 18 |
| 2023 Q3 | 1 468 430 € | 75 812 € | 54 495 € | 18 |
| 2023 Q2 | 1 428 888 € | 87 608 € | 61 102 € | 17 |
| 2023 Q1 | 1 219 406 € | 85 511 € | 57 915 € | 19 |
| 2022 Q4 | 1 432 252 € | 95 581 € | 50 478 € | 18 |
| 2022 Q3 | 1 764 222 € | 103 866 € | 53 784 € | 18 |
| 2022 Q2 | 2 737 752 € | 115 403 € | 61 017 € | 17 |
| 2022 Q1 | 1 505 002 € | 58 511 € | 45 709 € | 20 |