Nimi
Arena Invest OÜ
Rekisterikoodi
14034416
ALV-numero
EE101910235
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
19.04.2016 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68311 - Kiinteistönvälitystoimistot
418 495 €
-1 975 €
-0%
995 €
(arvio on suuntaa antava)
76 875 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
-3%
-2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sandra Juul
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Eno Juul
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 28.09.2020 | 2020 15.01.2022 | 2021 24.08.2022 | 2022 06.11.2023 | 2023 07.06.2024 | 2024 15.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 316 965 € | 258 866 € | 344 806 € | 358 518 € | 400 410 € | 418 495 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 30 736 € | 501 € | 29 753 € | -54 692 € | -12 392 € | -1 975 € |
| Voittomarginaali | 10% | 0% | 9% | -15% | -3% | -0% |
| Käyttöomaisuus | 30 238 € | 47 245 € | 118 462 € | 58 500 € | 69 888 € | 90 656 € |
| Pysyvät vastaavat | 92 954 € | 81 321 € | 78 421 € | 75 521 € | 63 621 € | 33 154 € |
| Kokonaisvarat | 123 192 € | 128 566 € | 196 883 € | 134 021 € | 133 509 € | 123 810 € |
| Lyhytaikaiset velat | 7 513 € | 12 385 € | 50 949 € | 42 778 € | 54 658 € | 46 935 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 115 679 € | 116 181 € | 145 934 € | 91 243 € | 78 851 € | 76 875 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 191 934 € | 31 127 € | 5 406 € | 3 |
| 2025 Q3 | 179 076 € | 17 246 € | 4 452 € | 3 |
| 2025 Q2 | 99 362 € | 7 303 € | 4 452 € | 3 |
| 2025 Q1 | 136 404 € | 15 278 € | 4 344 € | 3 |
| 2024 Q4 | 156 909 € | 18 282 € | 4 146 € | 3 |
| 2024 Q3 | 94 985 € | 7 081 € | 4 146 € | 3 |
| 2024 Q2 | 74 617 € | 5 753 € | 4 146 € | 3 |
| 2024 Q1 | 66 597 € | 5 054 € | 4 146 € | 3 |
| 2023 Q4 | 97 274 € | 4 066 € | 4 068 € | 3 |
| 2023 Q3 | 148 774 € | 18 500 € | 3 912 € | 3 |
| 2023 Q2 | 76 578 € | 6 275 € | 3 781 € | 3 |
| 2023 Q1 | 63 311 € | 7 003 € | 4 091 € | 3 |
| 2022 Q4 | 99 475 € | 7 485 € | 4 376 € | 3 |
| 2022 Q3 | 128 356 € | 14 296 € | 4 376 € | 3 |
| 2022 Q2 | 74 108 € | 7 118 € | 4 376 € | 3 |
| 2022 Q1 | 84 513 € | 5 628 € | 3 186 € | 3 |