Nimi
Kuuldeaparaadid OÜ
Rekisterikoodi
12939515
ALV-numero
EE101835941
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
02.11.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
8699 -
1 651 000 €
39 000 €
2%
1 868 €
(arvio on suuntaa antava)
328 000 €
15
Toimitettu
Ei verovelkoja
12%
7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Toomas Rabi
| - | - | Välillinen omistus |
| Merike Rabi
| - | - | Välillinen omistus |
| Ivar Risti
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Kalev Rabi
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| RabiMed Holding OÜ 17132912 | 33% - 834.00 EUR | - | - |
| Liivalill OÜ 10195619 | 33% - 833.00 EUR | - | - |
| Nibin Nabin OÜ 17128508 | 33% - 833.00 EUR | - | - |
| 2019 17.03.2020 | 2020 15.03.2021 | 2021 23.03.2022 | 2022 17.03.2023 | 2023 17.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 278 000 € | 1 132 000 € | 1 114 000 € | 1 368 000 € | 1 698 000 € | 1 651 000 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 51 000 € | 104 000 € | 47 000 € | 162 000 € | 174 000 € | 39 000 € |
| Voittomarginaali | 4% | 9% | 4% | 12% | 10% | 2% |
| Käyttöomaisuus | 335 000 € | 302 000 € | 278 000 € | 398 000 € | 472 000 € | 545 000 € |
| Pysyvät vastaavat | 11 000 € | 6 000 € | 64 000 € | 50 000 € | 61 000 € | 42 000 € |
| Kokonaisvarat | 346 000 € | 308 000 € | 342 000 € | 448 000 € | 533 000 € | 587 000 € |
| Lyhytaikaiset velat | 241 000 € | 122 000 € | 121 000 € | 154 000 € | 140 000 € | 259 000 € |
| Pitkäaikaiset velat | 23 000 € | 0 € | 38 000 € | 32 000 € | 32 000 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 264 000 € | - | 159 000 € | 186 000 € | 172 000 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 82 000 € | 186 000 € | 183 000 € | 262 000 € | 361 000 € | 328 000 € |
| Työntekijöiden määrä | 8 | 8 | 7 | 7 | 9 | 15 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 475 298 € | 55 089 € | 45 111 € | 12 |
| 2025 Q3 | 365 135 € | 55 549 € | 47 404 € | 12 |
| 2025 Q2 | 549 187 € | 61 574 € | 46 333 € | 14 |
| 2025 Q1 | 544 385 € | 74 619 € | 54 858 € | 14 |
| 2024 Q4 | 525 475 € | 54 402 € | 49 431 € | 14 |
| 2024 Q3 | 378 439 € | 52 632 € | 45 682 € | 14 |
| 2024 Q2 | 542 415 € | 78 465 € | 43 233 € | 14 |
| 2024 Q1 | 516 367 € | 53 484 € | 45 167 € | 13 |
| 2023 Q4 | 525 831 € | 61 640 € | 36 492 € | 13 |
| 2023 Q3 | 349 925 € | 49 450 € | 46 081 € | 13 |
| 2023 Q2 | 478 275 € | 38 175 € | 32 189 € | 12 |
| 2023 Q1 | 372 450 € | 44 150 € | 35 830 € | 12 |
| 2022 Q4 | 480 859 € | 39 376 € | 28 785 € | 11 |
| 2022 Q3 | 321 571 € | 57 499 € | 31 879 € | 11 |
| 2022 Q2 | 383 708 € | 27 393 € | 26 785 € | 10 |
| 2022 Q1 | 295 288 € | 34 461 € | 28 535 € | 11 |