Nimi
OÜ PV Investeeringud
Rekisterikoodi
12921633
ALV-numero
EE101822433
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
29.09.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
251 820 €
98 167 €
39%
-
708 508 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
14%
4%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tõnu Puidak
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Osaühing Kruvi 12457012 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Urmo Vallner
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 175 948 € | 179 738 € | 203 144 € | 293 753 € | 261 241 € | 251 820 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 72 538 € | 76 303 € | 98 822 € | 107 998 € | 169 535 € | 98 167 € |
| Voittomarginaali | 41% | 42% | 49% | 37% | 65% | 39% |
| Käyttöomaisuus | 41 543 € | 60 774 € | 106 263 € | 28 057 € | 46 965 € | 77 656 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 823 177 € | 1 898 947 € | 1 889 344 € | 3 034 741 € | 2 627 138 € | 2 617 535 € |
| Kokonaisvarat | 1 864 720 € | 1 959 721 € | 1 995 607 € | 3 062 798 € | 2 674 103 € | 2 695 191 € |
| Lyhytaikaiset velat | 146 088 € | 180 439 € | 468 433 € | 808 139 € | 295 414 € | 327 329 € |
| Pitkäaikaiset velat | 1 560 949 € | 1 545 296 € | 1 194 366 € | 1 813 853 € | 1 768 348 € | 1 659 354 € |
| Kokonaisvelat | 1 707 037 € | 1 725 735 € | 1 662 799 € | 2 621 992 € | 2 063 762 € | 1 986 683 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 157 683 € | 233 986 € | 332 808 € | 440 806 € | 610 341 € | 708 508 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 140 735 € | 25 305 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 106 504 € | 20 548 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 67 204 € | 8 293 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 78 427 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 64 452 € | 13 179 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 64 124 € | 11 547 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 64 420 € | 12 336 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 56 080 € | 9 783 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 66 807 € | 10 276 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 63 907 € | 12 311 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 46 449 € | 7 556 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 70 764 € | 11 784 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 73 149 € | 12 625 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 95 345 € | 18 643 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 72 519 € | 13 125 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 81 101 € | 13 044 € | 0 € | - |