Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.saadetis.eeSaadetis - Kaasaegne transporditeenusUsaldusväärsed transporditeenused Eestis. Kullerveod, jaotusveod, ekspressvedu. 99.8% õigeaegsus, 2000+ klienti, 10+ aastat kogemust.
Nimi
Saadetis OÜ
Rekisterikoodi
12921550
ALV-numero
EE101830360
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
29.09.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 600.00 €
Toiminta
53201 - Muu posti- ja pikapalvelu
197 344 €
25 886 €
13%
1 022 €
(arvio on suuntaa antava)
32 411 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
80%
53%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tairo Kepler
| 5% - 130.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Peeter Põllumäe
| 48% - 1 235.00 EUR | - | Suora omistus |
| Karl Nukka
| 48% - 1 235.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 10.03.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 09.05.2024 | 2024 23.04.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 58 114 € | 98 844 € | 153 750 € | 196 444 € | 183 034 € | 197 344 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 951 € | 4 045 € | -6 327 € | 9 931 € | -6 645 € | 25 886 € |
| Voittomarginaali | 2% | 4% | -4% | 5% | -4% | 13% |
| Käyttöomaisuus | 8 888 € | 15 188 € | 21 858 € | 35 094 € | 21 272 € | 44 195 € |
| Pysyvät vastaavat | - | 881 € | 656 € | 431 € | 206 € | 4 708 € |
| Kokonaisvarat | 8 888 € | 16 069 € | 22 514 € | 35 525 € | 21 478 € | 48 903 € |
| Lyhytaikaiset velat | 5 965 € | 9 101 € | 19 273 € | 22 355 € | 14 953 € | 16 492 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 923 € | 6 968 € | 3 241 € | 13 170 € | 6 525 € | 32 411 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 48 348 € | 9 689 € | 4 368 € | 3 |
| 2025 Q3 | 41 207 € | 9 048 € | 4 274 € | 3 |
| 2025 Q2 | 41 259 € | 7 744 € | 4 434 € | 3 |
| 2025 Q1 | 46 822 € | 8 221 € | 3 885 € | 3 |
| 2024 Q4 | 55 765 € | 9 103 € | 4 226 € | 3 |
| 2024 Q3 | 42 773 € | 6 108 € | 4 226 € | 3 |
| 2024 Q2 | 54 888 € | 7 926 € | 4 005 € | 3 |
| 2024 Q1 | 50 851 € | 9 174 € | 3 988 € | 3 |
| 2023 Q4 | 47 000 € | 7 598 € | 3 855 € | 3 |
| 2023 Q3 | 49 129 € | 5 393 € | 4 068 € | 3 |
| 2023 Q2 | 42 710 € | 6 203 € | 3 390 € | 3 |
| 2023 Q1 | 53 921 € | 9 168 € | 4 983 € | 3 |
| 2022 Q4 | 56 680 € | 8 391 € | 4 113 € | 3 |
| 2022 Q3 | 40 578 € | 5 851 € | 4 113 € | 3 |
| 2022 Q2 | 43 506 € | 7 008 € | 3 944 € | 3 |
| 2022 Q1 | 47 536 € | 7 367 € | 3 760 € | 3 |