Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.hansashipping.eeHansa Shipping ASHansa Shipping group companies own and operate a fleet of 51 dry cargo ships. Vessels are deployed in the Baltic Sea, North Sea and the Mediterranean.
Nimi
HS Kersti OÜ
Rekisterikoodi
12911089
ALV-numero
EE101818094
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.09.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 600.00 €
Toiminta
77341 - Vesikuljetusvälineiden vuokraus ja leasing
2 132 527 €
1 775 494 €
83%
-
3 184 131 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
56%
56%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Asko Pohla
| - | - | Välillinen omistus |
| Tarmo Nurmetalo
| - | - | Välillinen omistus |
| Andres Vahi
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Ants Ratas
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Osaühing Astro Kinnisvara 10284441 | 30% - 780.00 EUR | - | - |
| Hansa Shipping AS 10586938 | 70% - 1 820.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 11.05.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 946 690 € | 855 070 € | 1 300 840 € | 3 238 020 € | 2 279 315 € | 2 132 527 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 517 911 € | 410 817 € | 815 910 € | 2 739 502 € | 1 821 150 € | 1 775 494 € |
| Voittomarginaali | 55% | 48% | 63% | 85% | 80% | 83% |
| Käyttöomaisuus | 121 436 € | 177 735 € | 366 874 € | 2 592 795 € | 1 876 480 € | 1 613 413 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 926 362 € | 2 532 503 € | 2 481 062 € | 1 994 643 € | 1 532 157 € | 1 570 778 € |
| Kokonaisvarat | 3 047 798 € | 2 710 238 € | 2 847 936 € | 4 587 438 € | 3 408 637 € | 3 184 191 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 426 640 € | 678 263 € | 51 € | 51 € | 0 € | 60 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 621 158 € | 2 031 975 € | 2 847 885 € | 4 587 387 € | 3 408 637 € | 3 184 131 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 145 600 € | 125 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 840 620 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 642 200 € | - | - | - |
| 2025 Q1 | 144 000 € | - | - | - |
| 2024 Q4 | 145 600 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 186 780 € | - | - | - |
| 2024 Q2 | 671 815 € | - | - | - |
| 2024 Q1 | 145 600 € | - | - | - |
| 2023 Q4 | 145 600 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 147 200 € | - | - | - |
| 2023 Q2 | 147 200 € | - | - | - |
| 2023 Q1 | 144 000 € | - | - | - |
| 2022 Q4 | 921 160 € | - | - | - |
| 2022 Q3 | 826 965 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | 588 200 € | - | - | - |
| 2022 Q1 | 144 000 € | - | - | - |