Nimi
Gorodenkoff Productions OÜ
Rekisterikoodi
12881106
ALV-numero
EE101857770
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
20.07.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
10 000.00 €
Toiminta
59111 - Elokuva- ja videotuotanto 77399 - Muiden koneiden, laitteiden ja muualle luokittelemattomien aineellisten hyödykkeiden vuokraus ja käyttöleasing 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
3 939 832 €
1 767 801 €
45%
2 725 €
(arvio on suuntaa antava)
1 771 982 €
20
Toimitettu
Ei verovelkoja
100%
59%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Gorodenkov
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Aleksei Gorodenkov
| 75% - 7 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Artefakte OÜ 16531900 | 25% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| GGFinance Company OÜ 14038578 | 100% - 500 000.00 EUR | - | - |
| Kitreel Eesti OÜ 14485567 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 29.10.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 29.07.2024 | 2024 11.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 2 463 519 € | 2 831 674 € | 3 342 477 € | 4 182 693 € | - | 3 939 832 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 307 964 € | 1 202 177 € | 1 515 294 € | 694 684 € | - | 1 767 801 € |
| Voittomarginaali | 53% | 42% | 45% | 17% | - | 45% |
| Käyttöomaisuus | 377 080 € | 362 962 € | 210 281 € | 481 327 € | - | 524 200 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 099 811 € | 1 724 203 € | 2 026 466 € | 1 958 548 € | - | 2 460 117 € |
| Kokonaisvarat | 1 476 891 € | 2 087 165 € | 2 236 747 € | 2 439 875 € | - | 2 984 317 € |
| Lyhytaikaiset velat | 289 243 € | 343 335 € | 443 818 € | 374 879 € | - | 1 105 082 € |
| Pitkäaikaiset velat | 24 617 € | 65 671 € | 46 926 € | 1 052 170 € | - | 107 253 € |
| Kokonaisvelat | 313 860 € | 409 006 € | 490 744 € | 1 427 049 € | - | 1 212 335 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 163 031 € | 1 678 159 € | 1 746 003 € | 1 012 826 € | - | 1 771 982 € |
| Työntekijöiden määrä | 17 | 18 | 18 | 18 | - | 20 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 880 821 € | 107 679 € | 95 027 € | 16 |
| 2025 Q3 | 1 043 155 € | 158 680 € | 98 281 € | 16 |
| 2025 Q2 | 1 093 181 € | 114 614 € | 99 408 € | 18 |
| 2025 Q1 | 982 929 € | 332 141 € | 87 342 € | 19 |
| 2024 Q4 | 1 210 401 € | 164 970 € | 86 333 € | 18 |
| 2024 Q3 | 900 795 € | 141 406 € | 85 857 € | 18 |
| 2024 Q2 | 1 088 513 € | 298 976 € | 124 406 € | 16 |
| 2024 Q1 | 965 805 € | 114 833 € | 96 172 € | 17 |
| 2023 Q4 | 1 071 059 € | 146 981 € | 105 499 € | 18 |
| 2023 Q3 | 998 377 € | 176 707 € | 102 670 € | 18 |
| 2023 Q2 | 1 122 458 € | 157 560 € | 96 661 € | 17 |
| 2023 Q1 | 1 036 919 € | 99 971 € | 92 404 € | 17 |
| 2022 Q4 | 2 970 986 € | 218 461 € | 94 820 € | 19 |
| 2022 Q3 | 1 044 691 € | 156 299 € | 102 251 € | 19 |
| 2022 Q2 | 1 012 886 € | 137 119 € | 94 769 € | 19 |
| 2022 Q1 | 844 035 € | 200 054 € | 87 305 € | 20 |