Nimi
Rataskaevu 16 OÜ
Rekisterikoodi
12859414
ALV-numero
EE101848983
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
02.06.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
56111 -
589 196 €
278 748 €
47%
2 377 €
(arvio on suuntaa antava)
74 364 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
375%
118%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Indrek Unt
| - | - | Välillinen omistus |
| Steve Heinlo
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| AMATÖÖR OSAÜHING 11242367 | 30% - 750.00 EUR | - | - |
| BABU INVEST OSAÜHING 11254933 | 30% - 750.00 EUR | - | - |
| Rain Tunger
| 30% - 750.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Darryl Alfred Hydes
| 10% - 250.00 EUR | - | Suora omistus |
| 2019 26.05.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 25.05.2022 | 2022 26.04.2023 | 2023 26.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 893 683 € | 322 748 € | 91 555 € | 403 759 € | 561 711 € | 589 196 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 135 415 € | 28 483 € | 52 504 € | 162 639 € | 273 049 € | 278 748 € |
| Voittomarginaali | 15% | 9% | 57% | 40% | 49% | 47% |
| Käyttöomaisuus | 98 875 € | 15 181 € | 45 941 € | 39 686 € | 46 928 € | 27 751 € |
| Pysyvät vastaavat | 290 235 € | 272 000 € | 256 000 € | 243 334 € | 226 158 € | 208 982 € |
| Kokonaisvarat | 389 110 € | 287 181 € | 301 941 € | 283 020 € | 273 086 € | 236 733 € |
| Lyhytaikaiset velat | 76 675 € | 28 388 € | 33 728 € | 49 923 € | 43 003 € | 58 736 € |
| Pitkäaikaiset velat | 212 131 € | 200 006 € | 186 922 € | 160 167 € | 132 437 € | 103 633 € |
| Kokonaisvelat | 288 806 € | 228 394 € | 220 650 € | 210 090 € | 175 440 € | 162 369 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 100 304 € | 58 787 € | 81 291 € | 72 930 € | 97 646 € | 74 364 € |
| Työntekijöiden määrä | 12 | 7 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 171 091 € | 61 632 € | 6 459 € | 2 |
| 2025 Q3 | 205 502 € | 82 173 € | 8 468 € | 2 |
| 2025 Q2 | 162 059 € | 53 654 € | 6 472 € | 2 |
| 2025 Q1 | 132 299 € | 53 907 € | 6 539 € | 2 |
| 2024 Q4 | 150 552 € | 34 001 € | 8 476 € | 2 |
| 2024 Q3 | 167 360 € | 63 306 € | 13 610 € | 2 |
| 2024 Q2 | 147 532 € | 48 173 € | 10 241 € | 3 |
| 2024 Q1 | 125 867 € | 43 491 € | 7 397 € | 3 |
| 2023 Q4 | 127 353 € | 38 867 € | 10 453 € | 3 |
| 2023 Q3 | 151 078 € | 56 957 € | 12 722 € | 3 |
| 2023 Q2 | 147 504 € | 52 692 € | 11 569 € | 4 |
| 2023 Q1 | 131 386 € | 47 249 € | 10 262 € | 4 |
| 2022 Q4 | 118 325 € | 35 341 € | 8 782 € | 4 |
| 2022 Q3 | 121 856 € | 41 130 € | 13 877 € | 4 |
| 2022 Q2 | 77 547 € | 29 247 € | 11 100 € | 4 |
| 2022 Q1 | 46 364 € | 20 962 € | 10 684 € | 5 |