Nimi
ESTICA ESTATE OÜ
Rekisterikoodi
12854380
ALV-numero
EE101910523
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
22.05.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
515 704 €
224 997 €
44%
-
2 275 209 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
10%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kalev Raidjõe
| - | - | Välillinen omistus |
| Sanjay-Jaanus Mody
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| KRKV OÜ 14355043 | 33% - 833.00 EUR | - | - |
| SJM Investeeringud OÜ 11164650 | 67% - 1 667.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 450 654 € | 442 669 € | 459 514 € | 492 312 € | 471 929 € | 515 704 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 134 883 € | 41 066 € | 119 011 € | 108 656 € | 29 930 € | 224 997 € |
| Voittomarginaali | 30% | 9% | 26% | 22% | 6% | 44% |
| Käyttöomaisuus | 19 080 € | 75 288 € | 119 132 € | 98 960 € | 99 069 € | 134 517 € |
| Pysyvät vastaavat | 5 622 964 € | 5 519 707 € | 5 418 950 € | 5 326 285 € | 5 227 754 € | 6 761 783 € |
| Kokonaisvarat | 5 642 044 € | 5 594 995 € | 5 538 082 € | 5 425 245 € | 5 326 823 € | 6 896 300 € |
| Lyhytaikaiset velat | 164 330 € | 196 996 € | 183 381 € | 123 063 € | 2 811 766 € | 96 343 € |
| Pitkäaikaiset velat | 5 190 025 € | 5 069 359 € | 4 907 050 € | 4 747 224 € | 1 930 169 € | 4 524 748 € |
| Kokonaisvelat | 5 354 355 € | 5 266 355 € | 5 090 431 € | 4 870 287 € | 4 741 935 € | 4 621 091 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 287 689 € | 328 640 € | 447 651 € | 554 958 € | 584 888 € | 2 275 209 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 114 513 € | 25 833 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 105 832 € | 18 845 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 110 430 € | 19 382 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 127 710 € | 27 032 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 135 765 € | 27 341 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 123 699 € | 21 462 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 121 921 € | 24 003 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 125 862 € | 16 307 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 120 821 € | 24 207 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 119 609 € | 18 427 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 99 905 € | 19 423 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 113 158 € | 17 054 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 108 576 € | 21 644 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 112 041 € | 17 172 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 140 183 € | 21 102 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 130 320 € | 24 573 € | 0 € | - |