Nimi
Dot Holding OÜ
Rekisterikoodi
12828454
ALV-numero
EE101784678
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
02.04.2015 (11)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
46901 - Erikoistunut tukkukauppa
593 028 €
53 884 €
9%
1 182 €
(arvio on suuntaa antava)
63 645 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
85%
31%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kuno Kompus
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Edvin Laani
| 30% - 750.00 EUR | - | Suora omistus |
| Vanguardum OÜ 17277833 | 70% - 1 750.00 EUR | - | - |
| 2019 23.04.2020 | 2020 25.03.2021 | 2021 22.02.2022 | 2022 01.06.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 15.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 188 597 € | 570 303 € | 311 648 € | 469 754 € | 509 872 € | 593 028 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 18 319 € | 9 660 € | 7 945 € | 2 004 € | -36 814 € | 53 884 € |
| Voittomarginaali | 10% | 2% | 3% | 0% | -7% | 9% |
| Käyttöomaisuus | 36 259 € | 16 437 € | 11 116 € | 62 949 € | 35 171 € | 63 851 € |
| Pysyvät vastaavat | 20 452 € | 32 684 € | 74 003 € | 57 958 € | 57 551 € | 109 511 € |
| Kokonaisvarat | 56 711 € | 49 121 € | 85 119 € | 120 907 € | 92 722 € | 173 362 € |
| Lyhytaikaiset velat | 14 769 € | 12 502 € | 29 251 € | 64 987 € | 75 647 € | 79 923 € |
| Pitkäaikaiset velat | 14 983 € | 0 € | 11 297 € | 9 345 € | 7 314 € | 29 794 € |
| Kokonaisvelat | 29 752 € | - | 40 548 € | 74 332 € | 82 961 € | 109 717 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 26 959 € | 36 619 € | 44 571 € | 46 575 € | 9 761 € | 63 645 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 251 039 € | 26 704 € | 4 939 € | 1 |
| 2025 Q3 | 209 418 € | 14 676 € | 3 429 € | 1 |
| 2025 Q2 | 200 043 € | 13 693 € | 4 191 € | 1 |
| 2025 Q1 | 191 561 € | 16 360 € | 5 628 € | 1 |
| 2024 Q4 | 181 638 € | 24 814 € | 3 095 € | 1 |
| 2024 Q3 | 184 508 € | 13 851 € | 2 611 € | 1 |
| 2024 Q2 | 190 120 € | 15 425 € | 7 000 € | 1 |
| 2024 Q1 | 126 024 € | 13 246 € | 4 485 € | 1 |
| 2023 Q4 | 170 687 € | 17 362 € | 6 917 € | 2 |
| 2023 Q3 | 257 530 € | 26 079 € | 4 335 € | 2 |
| 2023 Q2 | 131 567 € | 11 929 € | 4 834 € | 2 |
| 2023 Q1 | 117 321 € | 8 588 € | 6 295 € | 2 |
| 2022 Q4 | 191 007 € | 24 847 € | 5 337 € | 2 |
| 2022 Q3 | 146 456 € | 14 126 € | 5 719 € | 2 |
| 2022 Q2 | 152 286 € | 19 493 € | 4 541 € | 3 |
| 2022 Q1 | 107 021 € | 10 171 € | 4 551 € | 3 |