Nimi
Taju Residences OÜ
Rekisterikoodi
12818160
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
18.03.2015 (11)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
6 000.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
57 749 €
103 950 €
180%
-
333 751 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
31%
17%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Anneli Sits
| 42% - 2 500.00 EUR | - | Suora omistus |
| Vahur Rajaver
| 42% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| EESTI EKSPORT OÜ 10525947 | 17% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2019 27.10.2020 | 2020 23.06.2021 | 2021 27.09.2022 | 2022 12.07.2023 | 2023 02.07.2024 | 2024 29.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 17 853 € | 12 375 € | 14 454 € | 25 046 € | 95 436 € | 57 749 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -81 305 € | -61 864 € | -119 930 € | -20 196 € | 55 666 € | 103 950 € |
| Voittomarginaali | -455% | -500% | -830% | -81% | 58% | 180% |
| Käyttöomaisuus | 26 583 € | 120 371 € | 87 264 € | 96 592 € | 105 762 € | 8 034 € |
| Pysyvät vastaavat | 426 186 € | 506 401 € | 452 463 € | 442 717 € | 404 621 € | 616 109 € |
| Kokonaisvarat | 452 769 € | 626 772 € | 539 727 € | 539 309 € | 510 383 € | 624 143 € |
| Lyhytaikaiset velat | 2 618 € | 20 859 € | 7 087 € | 16 624 € | 11 436 € | 12 571 € |
| Pitkäaikaiset velat | 377 830 € | 595 457 € | 442 114 € | 452 355 € | 372 951 € | 277 821 € |
| Kokonaisvelat | 380 448 € | 616 316 € | 449 201 € | 468 979 € | 384 387 € | 290 392 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 72 321 € | 10 456 € | 90 526 € | 70 330 € | 125 996 € | 333 751 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 309 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | - | - | - | - |
| 2025 Q2 | - | - | - | - |
| 2025 Q1 | - | 353 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | - | 178 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | - | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 489 € | 137 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 1 358 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 635 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 648 € | - | - | - |
| 2023 Q2 | 4 012 € | 33 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 6 684 € | 503 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 1 217 € | 388 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 989 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 651 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 801 € | 0 € | 0 € | - |