Nimi
VG Unity OÜ
Rekisterikoodi
12811076
ALV-numero
EE101904241
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
05.03.2015 (11)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
71129 - Muu insinööri-tekninen toiminta 73111 - Mainostoimistot 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
107 742 €
87 764 €
81%
1 194 €
(arvio on suuntaa antava)
243 319 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
36%
30%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Vagif German
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Järvevaade OÜ 16241881 | 25% - 625.00 EUR | - | - |
| 2019 15.06.2020 | 2020 11.06.2021 | 2021 14.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 26 400 € | 69 610 € | 40 600 € | 57 700 € | 54 500 € | 107 742 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -13 255 € | 70 829 € | -207 € | 22 140 € | 20 770 € | 87 764 € |
| Voittomarginaali | -50% | 102% | -1% | 38% | 38% | 81% |
| Käyttöomaisuus | 66 619 € | 181 254 € | 198 365 € | 218 794 € | 227 539 € | 154 529 € |
| Pysyvät vastaavat | 168 210 € | 480 050 € | 150 702 € | 146 542 € | 143 404 € | 141 870 € |
| Kokonaisvarat | 234 829 € | 661 304 € | 349 067 € | 365 336 € | 370 943 € | 296 399 € |
| Lyhytaikaiset velat | 42 807 € | 332 242 € | 119 586 € | 124 281 € | 120 312 € | 53 080 € |
| Pitkäaikaiset velat | 150 000 € | 216 211 € | 116 836 € | 106 270 € | 95 076 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 192 807 € | 548 453 € | 236 422 € | 230 551 € | 215 388 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 42 022 € | 112 851 € | 112 645 € | 134 785 € | 155 555 € | 243 319 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 1 466 € | 1 620 € | 1 |
| 2025 Q3 | 23 530 € | 6 773 € | 1 620 € | 1 |
| 2025 Q2 | 41 119 € | 10 289 € | 1 514 € | 1 |
| 2025 Q1 | 37 487 € | 9 572 € | 1 470 € | 1 |
| 2024 Q4 | 34 425 € | 8 575 € | 1 592 € | 1 |
| 2024 Q3 | 15 480 € | 4 771 € | 1 592 € | 1 |
| 2024 Q2 | 20 560 € | 5 936 € | 1 592 € | 1 |
| 2024 Q1 | 11 280 € | 3 780 € | 1 592 € | 1 |
| 2023 Q4 | 20 700 € | 5 504 € | 1 592 € | 1 |
| 2023 Q3 | 6 000 € | 2 554 € | 1 592 € | 1 |
| 2023 Q2 | 11 000 € | 3 575 € | 1 592 € | 1 |
| 2023 Q1 | 33 400 € | 3 120 € | 1 623 € | 1 |
| 2022 Q4 | 9 500 € | 3 379 € | 1 684 € | 1 |
| 2022 Q3 | 0 € | 1 530 € | 1 684 € | 1 |
| 2022 Q2 | 10 000 € | 3 477 € | 1 684 € | 1 |
| 2022 Q1 | 3 000 € | 2 153 € | 1 684 € | 1 |