Nimi
STANDHAUS EHITUS OÜ
Rekisterikoodi
12686853
ALV-numero
EE101727842
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.07.2014 (11)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
4322 - Putki-, lämpö- ja ilmastointiasennus
189 285 €
18 408 €
10%
1 027 €
(arvio on suuntaa antava)
495 868 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Heino Varikmägi
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Toome Elekter 12525570 | 15% - 1 500.00 EUR | - | - |
| 2019 28.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 09.06.2023 | 2023 17.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 555 063 € | 686 697 € | 198 891 € | 136 335 € | 161 069 € | 189 285 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 10 233 € | 32 097 € | 9 211 € | 15 207 € | 70 644 € | 18 408 € |
| Voittomarginaali | 2% | 5% | 5% | 11% | 44% | 10% |
| Käyttöomaisuus | 361 708 € | 390 340 € | 396 596 € | 406 179 € | 487 030 € | 608 298 € |
| Pysyvät vastaavat | 29 034 € | 22 230 € | 15 426 € | 8 622 € | 1 818 € | 0 € |
| Kokonaisvarat | 390 742 € | 412 570 € | 412 022 € | 414 801 € | 488 848 € | 608 298 € |
| Lyhytaikaiset velat | 40 442 € | 30 173 € | 20 414 € | 7 986 € | 11 389 € | 112 430 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 350 300 € | 382 397 € | 391 608 € | 406 815 € | 477 459 € | 495 868 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 15 023 € | 7 645 € | 4 443 € | - |
| 2025 Q3 | 48 145 € | 5 760 € | 3 988 € | - |
| 2025 Q2 | 19 832 € | 7 782 € | 3 988 € | 1 |
| 2025 Q1 | 9 000 € | 5 024 € | 3 912 € | 1 |
| 2024 Q4 | 9 000 € | 3 109 € | 1 907 € | 1 |
| 2024 Q3 | 103 800 € | 23 979 € | 4 106 € | 1 |
| 2024 Q2 | 67 485 € | 16 733 € | 3 323 € | 1 |
| 2024 Q1 | 9 000 € | 4 971 € | 3 482 € | 1 |
| 2023 Q4 | 51 140 € | 8 310 € | 2 169 € | 1 |
| 2023 Q3 | 52 079 € | 13 446 € | 4 017 € | 1 |
| 2023 Q2 | 48 850 € | 10 875 € | 3 323 € | 1 |
| 2023 Q1 | 9 000 € | 4 059 € | 3 323 € | 1 |
| 2022 Q4 | 47 833 € | 6 543 € | 2 082 € | 1 |
| 2022 Q3 | 52 000 € | 12 476 € | 5 213 € | 1 |
| 2022 Q2 | 23 042 € | 7 373 € | 4 403 € | 1 |
| 2022 Q1 | 14 360 € | 6 273 € | 4 276 € | 1 |