Nimi
Q-step logiciel OÜ
Rekisterikoodi
12626348
ALV-numero
EE101702469
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.03.2014 (12)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 250.00 €
Toiminta
6220 -
521 345 €
64 044 €
12%
3 510 €
(arvio on suuntaa antava)
401 827 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
16%
13%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Haiti Arendi
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| OÜ Pansahank 14353883 | 100% - 3 250.00 EUR | - | - |
| 2019 10.07.2020 | 2020 21.06.2021 | 2021 24.03.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 17.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 504 097 € | 474 702 € | 523 761 € | 430 869 € | 606 275 € | 521 345 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 19 732 € | 17 502 € | -7 432 € | 31 952 € | 185 433 € | 64 044 € |
| Voittomarginaali | 4% | 4% | -1% | 7% | 31% | 12% |
| Käyttöomaisuus | 98 247 € | 133 113 € | 134 786 € | 119 411 € | 215 772 € | 139 057 € |
| Pysyvät vastaavat | 53 423 € | 49 996 € | 37 672 € | 140 590 € | 237 037 € | 352 232 € |
| Kokonaisvarat | 151 670 € | 183 109 € | 172 458 € | 260 001 € | 452 809 € | 491 289 € |
| Lyhytaikaiset velat | 41 342 € | 55 279 € | 52 059 € | 107 650 € | 115 026 € | 89 462 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 110 328 € | 127 830 € | 120 399 € | 152 351 € | 337 783 € | 401 827 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 102 266 € | 19 585 € | 21 810 € | 3 |
| 2025 Q3 | 139 204 € | 19 000 € | 21 260 € | 3 |
| 2025 Q2 | 147 206 € | 18 566 € | 20 792 € | 3 |
| 2025 Q1 | 143 102 € | 24 281 € | 26 895 € | 4 |
| 2024 Q4 | 158 401 € | 20 006 € | 21 687 € | 4 |
| 2024 Q3 | 123 115 € | 22 373 € | 24 256 € | 4 |
| 2024 Q2 | 116 496 € | 20 781 € | 22 530 € | 4 |
| 2024 Q1 | 162 714 € | 19 417 € | 21 044 € | 4 |
| 2023 Q4 | 209 970 € | 13 163 € | 14 248 € | 4 |
| 2023 Q3 | 145 009 € | 14 968 € | 16 228 € | 4 |
| 2023 Q2 | 151 199 € | 12 879 € | 13 958 € | 3 |
| 2023 Q1 | 129 025 € | 16 964 € | 18 373 € | 3 |
| 2022 Q4 | 142 399 € | 14 981 € | 16 242 € | 3 |
| 2022 Q3 | 101 350 € | 14 637 € | 15 869 € | 3 |
| 2022 Q2 | 91 179 € | 13 893 € | 15 049 € | 3 |
| 2022 Q1 | 104 075 € | 17 614 € | 18 923 € | 3 |