Nimi
Novira Haldus OÜ
Rekisterikoodi
12518475
ALV-numero
EE102216572
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
12.08.2013 (12)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
81101 - Yhdistettyjen toimitilojen tukitoiminnot 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
303 081 €
57 087 €
19%
4 271 €
(arvio on suuntaa antava)
120 911 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
47%
40%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Arle Mölder
| - | - | Välillinen omistus |
| Nikolay Kryzhanovskiy
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Taavi Avikson
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Novira Capital OÜ 12566327 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 03.08.2020 | 2020 04.06.2021 | 2021 24.03.2022 | 2022 06.04.2023 | 2023 05.06.2024 | 2024 26.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 5 953 € | 51 203 € | 107 778 € | 164 562 € | 211 580 € | 303 081 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -2 063 € | 2 833 € | 27 114 € | 32 179 € | 35 306 € | 57 087 € |
| Voittomarginaali | -35% | 6% | 25% | 20% | 17% | 19% |
| Käyttöomaisuus | 7 407 € | 11 460 € | 43 777 € | 76 250 € | 117 763 € | 139 269 € |
| Pysyvät vastaavat | - | - | - | - | - | 2 721 € |
| Kokonaisvarat | 7 407 € | 11 460 € | 43 777 € | 76 250 € | 117 763 € | 141 990 € |
| Lyhytaikaiset velat | 7 149 € | 8 369 € | 13 572 € | 13 866 € | 20 476 € | 21 079 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 258 € | 3 091 € | 30 205 € | 62 384 € | 97 287 € | 120 911 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 77 156 € | 0 € | 8 403 € | 1 |
| 2025 Q3 | 90 230 € | 18 429 € | 8 403 € | 1 |
| 2025 Q2 | 51 095 € | 3 757 € | 8 403 € | 1 |
| 2025 Q1 | 62 593 € | 13 882 € | 8 168 € | 1 |
| 2024 Q4 | 108 830 € | 19 714 € | 8 272 € | 1 |
| 2024 Q3 | 82 025 € | 22 784 € | 10 779 € | 1 |
| 2024 Q2 | 33 430 € | 11 837 € | 9 693 € | 1 |
| 2024 Q1 | 52 303 € | 16 905 € | 9 199 € | 1 |
| 2023 Q4 | 67 904 € | 12 880 € | 7 749 € | 1 |
| 2023 Q3 | 42 038 € | 11 594 € | 7 255 € | 1 |
| 2023 Q2 | 34 308 € | 10 373 € | 6 729 € | 1 |
| 2023 Q1 | 34 329 € | 10 957 € | 6 661 € | 1 |
| 2022 Q4 | 42 653 € | 10 732 € | 7 260 € | 1 |
| 2022 Q3 | 61 459 € | 15 547 € | 7 918 € | 1 |
| 2022 Q2 | 29 249 € | 9 112 € | 6 423 € | 1 |
| 2022 Q1 | 34 841 € | 13 165 € | 7 674 € | 1 |