Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://confent.comKonverentsid, mis muudavad sinu visiooni teoks - ConfentKvaliteetne konverentsikorraldus Eestis: loome sündmusi ja konverentse erinevates formaatides, et teie sõnum jõuaks sihtgrupini.
Nimi
Confent OÜ
Rekisterikoodi
12388044
ALV-numero
EE101632908
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
05.12.2012 (13)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
8559 - Muu muualla luokittelematon koulutus
1 451 829 €
154 401 €
11%
2 552 €
(arvio on suuntaa antava)
443 025 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
35%
29%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Endrik Randoja
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 27.08.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 17.01.2023 | 2022 30.06.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 07.08.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 810 883 € | 552 810 € | 574 606 € | 938 982 € | 1 045 790 € | 1 451 829 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 74 523 € | 43 193 € | 11 780 € | 69 943 € | 76 267 € | 154 401 € |
| Voittomarginaali | 9% | 8% | 2% | 7% | 7% | 11% |
| Käyttöomaisuus | 279 513 € | 271 382 € | 311 073 € | 310 027 € | 372 598 € | 333 379 € |
| Pysyvät vastaavat | 112 412 € | 57 935 € | 56 019 € | 71 259 € | 61 511 € | 206 018 € |
| Kokonaisvarat | 391 925 € | 329 317 € | 367 092 € | 381 286 € | 434 109 € | 539 397 € |
| Lyhytaikaiset velat | 152 858 € | 58 057 € | 108 854 € | 53 105 € | 42 662 € | 96 372 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 239 067 € | 271 260 € | 258 238 € | 328 181 € | 391 447 € | 443 025 € |
| Työntekijöiden määrä | 5 | 6 | 6 | 4 | 4 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 342 355 € | 84 269 € | 29 157 € | 7 |
| 2025 Q3 | 231 860 € | 51 043 € | 21 471 € | 7 |
| 2025 Q2 | 214 561 € | 42 441 € | 24 143 € | 6 |
| 2025 Q1 | 429 324 € | 88 172 € | 28 258 € | 6 |
| 2024 Q4 | 405 446 € | 54 938 € | 19 888 € | 6 |
| 2024 Q3 | 99 358 € | 31 823 € | 17 328 € | 6 |
| 2024 Q2 | 301 852 € | 39 378 € | 18 679 € | 6 |
| 2024 Q1 | 639 676 € | 84 480 € | 21 987 € | 5 |
| 2023 Q4 | 377 530 € | 57 224 € | 24 590 € | 4 |
| 2023 Q3 | 152 790 € | 18 014 € | 12 647 € | 4 |
| 2023 Q2 | 214 029 € | 43 816 € | 17 607 € | 4 |
| 2023 Q1 | 273 925 € | 29 354 € | 13 505 € | 5 |
| 2022 Q4 | 335 744 € | 48 840 € | 21 054 € | 5 |
| 2022 Q3 | 148 580 € | 13 108 € | 11 579 € | 5 |
| 2022 Q2 | 141 326 € | 24 712 € | 12 945 € | 5 |
| 2022 Q1 | 220 482 € | 29 885 € | 18 513 € | 4 |