Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
Nimi
Nordic Energy Solutions OÜ
Rekisterikoodi
12237440
ALV-numero
EE101528096
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
20.02.2012 (14)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
5 000.00 €
Toiminta
71121 - Rakennustekninen suunnittelu ja konsultointi
272 032 €
21 427 €
8%
4 200 €
(arvio on suuntaa antava)
21 982 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
97%
28%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tiit Nigul
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Raul Kivari
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Nordic Power Management OÜ 11504072 | 100% - 5 000.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 21.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 20.06.2022 | 2022 04.07.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 260 120 € | 303 160 € | 130 441 € | 195 788 € | 169 800 € | 272 032 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 104 377 € | 124 914 € | -56 101 € | 23 641 € | -47 430 € | 21 427 € |
| Voittomarginaali | 40% | 41% | -43% | 12% | -28% | 8% |
| Käyttöomaisuus | 134 991 € | 184 186 € | 44 385 € | 81 055 € | 33 733 € | 75 377 € |
| Pysyvät vastaavat | 6 579 € | 7 391 € | 4 642 € | 1 517 € | 5 159 € | 0 € |
| Kokonaisvarat | 141 570 € | 191 577 € | 49 027 € | 82 572 € | 38 892 € | 75 377 € |
| Lyhytaikaiset velat | 26 038 € | 31 131 € | 24 682 € | 34 587 € | 38 337 € | 53 395 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 115 532 € | 160 446 € | 24 345 € | 47 985 € | 555 € | 21 982 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 67 972 € | 21 728 € | 11 795 € | - |
| 2025 Q1 | 21 200 € | 25 121 € | 22 092 € | - |
| 2024 Q4 | 85 341 € | 36 511 € | 20 957 € | 3 |
| 2024 Q3 | 84 470 € | 38 706 € | 22 011 € | 3 |
| 2024 Q2 | 57 314 € | 29 399 € | 18 800 € | 3 |
| 2024 Q1 | 37 607 € | 24 199 € | 19 184 € | 3 |
| 2023 Q4 | 70 300 € | 30 896 € | 19 251 € | 3 |
| 2023 Q3 | 34 160 € | 22 978 € | 17 461 € | 3 |
| 2023 Q2 | 29 240 € | 20 052 € | 15 161 € | 3 |
| 2023 Q1 | 60 603 € | 26 624 € | 15 844 € | 2 |
| 2022 Q4 | 65 645 € | 25 790 € | 13 808 € | 2 |
| 2022 Q3 | 51 130 € | 21 000 € | 13 381 € | 2 |
| 2022 Q2 | 37 250 € | 17 211 € | 10 749 € | 2 |
| 2022 Q1 | 20 405 € | 10 868 € | 9 602 € | 2 |