Nimi
Toretto OÜ
Rekisterikoodi
12123802
ALV-numero
EE101608068
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
20.06.2011 (14)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
74991 - 85599 - Muu muualle luokittelematon koulutus 69202 - Kirjanpito, veroneuvonta 55205 - Maksu ja aamiainen 93291 - Kulttuurikeskukset ja yhteisökeskukset
110 974 €
3 141 €
3%
894 €
(arvio on suuntaa antava)
88 642 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aile Viks
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 01.07.2020 | 2020 17.11.2021 | 2021 11.03.2022 | 2022 07.09.2023 | 2023 24.07.2024 | 2024 03.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 51 742 € | 66 916 € | 110 366 € | 133 937 € | 81 944 € | 110 974 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 763 € | 2 973 € | 2 812 € | 10 808 € | 40 158 € | 3 141 € |
| Voittomarginaali | 3% | 4% | 3% | 8% | 49% | 3% |
| Käyttöomaisuus | 4 417 € | 12 886 € | 55 759 € | 38 594 € | 57 866 € | 37 469 € |
| Pysyvät vastaavat | 67 393 € | 62 740 € | 56 232 € | 52 548 € | 34 101 € | 183 186 € |
| Kokonaisvarat | 71 810 € | 75 626 € | 111 991 € | 91 142 € | 91 967 € | 220 655 € |
| Lyhytaikaiset velat | 9 584 € | 9 763 € | 29 571 € | 7 970 € | 1 866 € | 14 937 € |
| Pitkäaikaiset velat | 39 170 € | 39 834 € | 47 886 € | 37 830 € | 4 600 € | 117 076 € |
| Kokonaisvelat | 48 754 € | 49 597 € | 77 457 € | 45 800 € | 6 466 € | 132 013 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 23 056 € | 26 029 € | 34 534 € | 45 342 € | 85 501 € | 88 642 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 16 751 € | 3 413 € | 1 101 € | 1 |
| 2025 Q3 | 13 211 € | 0 € | 0 € | 1 |
| 2025 Q2 | 28 492 € | 1 690 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 19 510 € | 4 106 € | 1 127 € | - |
| 2024 Q4 | 13 743 € | 0 € | 942 € | 1 |
| 2024 Q3 | 16 476 € | 1 453 € | 887 € | 1 |
| 2024 Q2 | 43 039 € | 0 € | 847 € | 1 |
| 2024 Q1 | 34 078 € | 6 750 € | 847 € | 1 |
| 2023 Q4 | 24 741 € | 4 413 € | 847 € | 1 |
| 2023 Q3 | 14 009 € | 1 651 € | 847 € | 1 |
| 2023 Q2 | 20 722 € | 4 062 € | 847 € | 1 |
| 2023 Q1 | 32 629 € | 5 823 € | 815 € | 1 |
| 2022 Q4 | 22 806 € | 2 396 € | 666 € | 1 |
| 2022 Q3 | 23 362 € | 4 533 € | 3 098 € | 1 |
| 2022 Q2 | 54 113 € | 10 758 € | 3 273 € | 3 |
| 2022 Q1 | 58 874 € | 8 105 € | 3 331 € | 3 |