Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://soiniyhtiot.fiToimitilat - SoinitilatVapaat toimitilat Olemme kotimainen, kiinteistösijoittamiseen jo toisessa polvessa keskittyvä yrittäjärypäs. Kohteisiimme kuuluu erilaisia toimisto-, varasto- ja tuotantokiinteistöjä, jotka sijaitsevat mm. Oulussa, Etelä-Suomessa, Turun sekä Tampereen seudulla. Olemme tarvittaessa suunnitelleet/muokanneet tiloja käyttäjäkohtaisiksi. Toimitilamme ovat vapaasti kiinteistövälittäjien markkinoitavissa, ei kuitenkaan samoilla alustoilla, joilla jo itse ilmoitamme. Tarkemmat yhteystiedot ilmoitusten yhteydessä. Toteutuneista sopimuksista maksamme normaalit välityspalkkiot. Kohdekohtaiset laskutustiedustelut:info(at)soiniyhtiot.fi […]
Nimi
Wrangelsholm OÜ
Rekisterikoodi
11993582
ALV-numero
EE101408721
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
16.09.2010 (15)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 550.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
142 679 €
545 631 €
382%
-
669 308 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
82%
36%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Heikki Juhani Soini
| - | Hallituksen jäsen | - |
| YHI Rewel Holding 14 OÜ 11921950 | 33% - 850.00 EUR | - | - |
| HST Rewel Holding 12 OÜ 11921743 | 67% - 1 700.00 EUR | - | - |
| 2019 12.06.2020 | 2020 16.06.2021 | 2021 12.08.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 26.08.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 105 552 € | 93 319 € | 92 960 € | 107 807 € | 141 545 € | 142 679 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -176 097 € | -238 958 € | -200 190 € | -230 905 € | -1 069 578 € | 545 631 € |
| Voittomarginaali | -167% | -256% | -215% | -214% | -756% | 382% |
| Käyttöomaisuus | 14 726 € | 11 452 € | 13 603 € | 19 471 € | 36 327 € | 51 427 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 800 000 € | 1 800 000 € | 1 800 000 € | 1 800 000 € | 900 000 € | 1 450 000 € |
| Kokonaisvarat | 1 814 726 € | 1 811 452 € | 1 813 603 € | 1 819 471 € | 936 327 € | 1 501 427 € |
| Lyhytaikaiset velat | 24 608 € | 54 474 € | 50 025 € | 80 213 € | 63 605 € | 69 155 € |
| Pitkäaikaiset velat | 1 720 769 € | 1 719 230 € | 1 718 510 € | 1 717 670 € | 749 047 € | 762 964 € |
| Kokonaisvelat | 1 745 377 € | 1 773 704 € | 1 768 535 € | 1 797 883 € | 812 652 € | 832 119 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 69 349 € | 37 748 € | 45 068 € | 21 588 € | 123 675 € | 669 308 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 53 183 € | 2 787 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 35 127 € | 3 192 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 57 987 € | 4 060 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 58 933 € | 1 848 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 45 471 € | 2 546 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 31 173 € | 2 742 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 31 384 € | 2 839 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 35 770 € | 2 919 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 36 808 € | 4 271 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 35 069 € | 3 192 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 37 504 € | 2 777 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 33 754 € | 2 643 € | 617 € | - |
| 2022 Q4 | 30 920 € | 4 417 € | 1 104 € | - |
| 2022 Q3 | 29 779 € | 1 786 € | 1 101 € | - |
| 2022 Q2 | 23 969 € | 1 858 € | 1 516 € | 1 |
| 2022 Q1 | 22 064 € | 2 318 € | 1 049 € | 1 |