Nimi
T&T Arenduse OÜ
Rekisterikoodi
11928449
ALV-numero
EE101364522
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
20.04.2010 (16)
Tilikausi
01.10-30.09
Pääoma
2 555.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
133 722 €
62 777 €
47%
-
640 079 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
10%
9%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Teet Kullas
| 60% - 1 533.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Toomas Virkus
| 40% - 1 022.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 30.03.2020 | 2020 31.03.2021 | 2021 31.03.2022 | 2022 30.03.2023 | 2023 30.03.2024 | 2024 31.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 115 506 € | 106 873 € | 120 998 € | 135 454 € | 136 371 € | 133 722 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 75 749 € | 46 642 € | 57 560 € | 84 975 € | 85 199 € | 62 777 € |
| Voittomarginaali | 66% | 44% | 48% | 63% | 62% | 47% |
| Käyttöomaisuus | 59 803 € | 44 110 € | 51 840 € | 76 524 € | 101 726 € | 32 035 € |
| Pysyvät vastaavat | 782 944 € | 766 516 € | 750 089 € | 733 661 € | 717 235 € | 700 808 € |
| Kokonaisvarat | 842 747 € | 810 626 € | 801 929 € | 810 185 € | 818 961 € | 732 843 € |
| Lyhytaikaiset velat | 10 702 € | 9 326 € | 10 962 € | 11 412 € | 6 887 € | 8 353 € |
| Pitkäaikaiset velat | 372 587 € | 295 200 € | 227 307 € | 180 138 € | 133 239 € | 84 411 € |
| Kokonaisvelat | 383 289 € | 304 526 € | 238 269 € | 191 550 € | 140 126 € | 92 764 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 459 458 € | 506 100 € | 563 660 € | 618 635 € | 678 835 € | 640 079 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 24 525 € | 4 610 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 23 893 € | 5 253 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 30 676 € | 4 862 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 34 334 € | 5 861 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 32 074 € | 30 882 € | 1 533 € | - |
| 2024 Q3 | 31 943 € | 6 712 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 32 270 € | 6 675 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 36 851 € | 8 191 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 32 390 € | 5 434 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 32 004 € | 6 042 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 33 756 € | 5 087 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 37 426 € | 11 851 € | 700 € | - |
| 2022 Q4 | 35 756 € | 6 235 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 34 859 € | 14 087 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 32 251 € | 4 698 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 35 140 € | 5 522 € | 0 € | - |