Osoite
Sähköpostiosoite
https://vinorama.eeVinorama | Kvaliteetsed Veinid Eestis | TallinnVinorama - kvaliteetsete veinide e-pood Tallinnas. Lai valik punaseid, valgeid veine ning šampanjat. Telli vein otse koju või külasta meie veinipoodi.
Nimi
Vinorama OÜ
Rekisterikoodi
11910461
ALV-numero
EE101365770
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
17.03.2010 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
46341 - Alkoholijuomien tukkukauppa
433 429 €
852 €
0%
1 253 €
(arvio on suuntaa antava)
4 742 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
18%
0%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Indrek Kuivallik
| - | - | Välillinen omistus |
| Kärri Rästas
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Osaühing Polaris Invest 10640769 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| 2019 10.05.2021 | 2020 26.01.2023 | 2021 26.01.2023 | 2022 30.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 06.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 202 210 € | 163 213 € | 319 918 € | 499 123 € | 437 585 € | 433 429 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -20 208 € | -39 292 € | 677 € | 5 924 € | 1 099 € | 852 € |
| Voittomarginaali | -10% | -24% | 0% | 1% | 0% | 0% |
| Käyttöomaisuus | 246 230 € | 259 889 € | 371 165 € | 430 820 € | 495 826 € | 494 753 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 049 € | 378 € | 1 030 € | 1 875 € | 2 326 € | 5 711 € |
| Kokonaisvarat | 247 279 € | 260 267 € | 372 195 € | 432 695 € | 498 152 € | 500 464 € |
| Lyhytaikaiset velat | 164 998 € | 115 277 € | 106 528 € | 116 330 € | 154 208 € | 143 735 € |
| Pitkäaikaiset velat | 199 800 € | 208 800 € | 328 800 € | 373 574 € | 340 054 € | 351 987 € |
| Kokonaisvelat | 364 798 € | 324 077 € | 435 328 € | 489 904 € | 494 262 € | 495 722 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | -117 519 € | -63 810 € | -63 133 € | -57 209 € | 3 890 € | 4 742 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 153 740 € | 32 152 € | 6 769 € | 3 |
| 2025 Q3 | 238 261 € | 26 588 € | 4 821 € | 3 |
| 2025 Q2 | 120 806 € | 28 420 € | 3 942 € | 2 |
| 2025 Q1 | 230 332 € | 14 222 € | 4 342 € | 2 |
| 2024 Q4 | 143 544 € | 24 794 € | 3 517 € | 2 |
| 2024 Q3 | 168 209 € | 21 190 € | 2 890 € | 2 |
| 2024 Q2 | 138 643 € | 15 845 € | 2 819 € | 2 |
| 2024 Q1 | 160 566 € | 17 979 € | 3 263 € | 2 |
| 2023 Q4 | 188 723 € | 29 103 € | 4 401 € | 2 |
| 2023 Q3 | 190 846 € | 23 807 € | 3 652 € | 2 |
| 2023 Q2 | 151 651 € | 12 853 € | 2 867 € | 3 |
| 2023 Q1 | 151 039 € | 14 725 € | 3 127 € | 2 |
| 2022 Q4 | 198 964 € | 23 877 € | 2 927 € | 2 |
| 2022 Q3 | 277 951 € | 25 780 € | 2 736 € | 2 |
| 2022 Q2 | 195 122 € | 26 419 € | 2 456 € | 2 |
| 2022 Q1 | 171 026 € | 13 141 € | 2 684 € | 2 |