Osoite
Sähköpostiosoite
https://katharinenthal.eeKatharinenthal – Cafe & BakeryKatharinenthali kohvikud asuvad Tallinnas kahes kohas. Leia endale sobiv ning võta meiega ühendust. Maitseelamus, mida jääd igatsema!
Nimi
Fresco Partners OÜ
Rekisterikoodi
11902007
ALV-numero
EE101417518
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
02.03.2010 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
56111 - 10711 - Leivän valmistus; tuoreiden leivonnaisten ja kakkujen valmistus
1 487 965 €
-36 310 €
-2%
2 128 €
(arvio on suuntaa antava)
240 632 €
20
Toimitettu
Ei verovelkoja
-15%
-10%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| David Pärnamets
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Lucas Dan Pärnamets
| 11% - 282.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| D&D Holding OÜ 10860815 | 89% - 2 274.00 EUR | - | - |
| 2019 19.10.2020 | 2020 20.04.2021 | 2021 20.04.2022 | 2022 02.05.2023 | 2023 03.06.2024 | 2024 25.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 584 879 € | 1 031 274 € | 1 132 554 € | 1 415 724 € | 1 400 881 € | 1 487 965 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -65 893 € | -66 350 € | -117 170 € | -42 058 € | -15 338 € | -36 310 € |
| Voittomarginaali | -4% | -6% | -10% | -3% | -1% | -2% |
| Käyttöomaisuus | 628 234 € | 527 569 € | 364 843 € | 282 065 € | 265 583 € | 236 488 € |
| Pysyvät vastaavat | 26 215 € | 16 354 € | 112 423 € | 127 944 € | 131 364 € | 118 477 € |
| Kokonaisvarat | 654 449 € | 543 923 € | 477 266 € | 410 009 € | 396 947 € | 354 965 € |
| Lyhytaikaiset velat | 124 192 € | 80 016 € | 130 529 € | 105 376 € | 109 195 € | 114 333 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 530 257 € | 463 907 € | 346 737 € | 304 633 € | 287 752 € | 240 632 € |
| Työntekijöiden määrä | 38 | 25 | 23 | 18 | 17 | 20 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 340 143 € | 103 451 € | 68 241 € | 28 |
| 2025 Q3 | 481 333 € | 133 378 € | 77 699 € | 28 |
| 2025 Q2 | 355 844 € | 91 411 € | 60 883 € | 40 |
| 2025 Q1 | 260 280 € | 81 888 € | 59 348 € | 28 |
| 2024 Q4 | 368 149 € | 117 274 € | 80 588 € | 29 |
| 2024 Q3 | 539 968 € | 139 244 € | 80 887 € | 29 |
| 2024 Q2 | 360 725 € | 76 743 € | 47 809 € | 37 |
| 2024 Q1 | 258 201 € | 69 908 € | 48 671 € | 23 |
| 2023 Q4 | 328 358 € | 96 750 € | 69 419 € | 25 |
| 2023 Q3 | 483 755 € | 115 417 € | 67 160 € | 25 |
| 2023 Q2 | 375 992 € | 83 154 € | 49 540 € | 39 |
| 2023 Q1 | 273 390 € | 55 862 € | 45 309 € | 23 |
| 2022 Q4 | 337 588 € | 87 974 € | 62 217 € | 25 |
| 2022 Q3 | 493 422 € | 113 968 € | 72 214 € | 25 |
| 2022 Q2 | 354 722 € | 78 714 € | 54 385 € | 45 |
| 2022 Q1 | 276 616 € | 66 685 € | 49 683 € | 31 |