Osoite
Sähköpostiosoite
https://valjalapesumaja.euTöörõivaste, mattide ja pesu pesemine Saaremaal - Valjala pesumajaValjala Pesumaja tegeleb pesupesemisega, vahetusmattide ja töörõivaste üüriteenuse osutamisega. Pesumaja töö toimub kaasaegsete seadmetega.
Nimi
Valjala Pesumaja OÜ
Rekisterikoodi
11815018
ALV-numero
EE101565172
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
17.12.2009 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
96101 -
118 156 €
-10 436 €
-9%
1 004 €
(arvio on suuntaa antava)
98 546 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
-11%
-5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Mari Liblik
| 30% - 767.00 EUR | - | Suora omistus |
| Karolina Liblik
| 30% - 767.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omanikukonto: VALVI LIBLIK
| 40% - 1 022.00 EUR | - | Suora omistus |
| 2019 02.04.2020 | 2020 20.03.2021 | 2021 15.03.2022 | 2022 18.06.2023 | 2023 11.03.2024 | 2024 10.04.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 115 423 € | 98 175 € | 103 001 € | 105 228 € | 105 999 € | 118 156 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 24 405 € | 7 858 € | 3 449 € | 697 € | 1 611 € | -10 436 € |
| Voittomarginaali | 21% | 8% | 3% | 1% | 2% | -9% |
| Käyttöomaisuus | 85 365 € | 107 228 € | 119 848 € | 121 285 € | 124 294 € | 109 588 € |
| Pysyvät vastaavat | 158 413 € | 132 884 € | 136 623 € | 119 448 € | 109 254 € | 98 800 € |
| Kokonaisvarat | 243 778 € | 240 112 € | 256 471 € | 240 733 € | 233 548 € | 208 388 € |
| Lyhytaikaiset velat | 99 431 € | 19 693 € | 24 261 € | 23 522 € | 27 003 € | 24 287 € |
| Pitkäaikaiset velat | 23 955 € | 117 169 € | 125 511 € | 109 815 € | 97 538 € | 85 555 € |
| Kokonaisvelat | 123 386 € | 136 862 € | 149 772 € | 133 337 € | 124 541 € | 109 842 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 120 392 € | 103 250 € | 106 699 € | 107 396 € | 109 007 € | 98 546 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 27 435 € | 6 731 € | 2 736 € | 4 |
| 2025 Q3 | 51 651 € | 12 397 € | 3 910 € | 4 |
| 2025 Q2 | 26 481 € | 5 723 € | 2 479 € | 5 |
| 2025 Q1 | 19 703 € | 4 623 € | 2 101 € | 3 |
| 2024 Q4 | 27 951 € | 7 601 € | 4 581 € | 4 |
| 2024 Q3 | 47 844 € | 10 940 € | 4 200 € | 4 |
| 2024 Q2 | 25 511 € | 5 842 € | 2 568 € | 5 |
| 2024 Q1 | 19 251 € | 4 848 € | 2 675 € | 4 |
| 2023 Q4 | 24 672 € | 5 591 € | 3 515 € | 4 |
| 2023 Q3 | 41 756 € | 9 781 € | 4 801 € | 4 |
| 2023 Q2 | 24 277 € | 5 039 € | 2 304 € | 4 |
| 2023 Q1 | 17 895 € | 4 929 € | 3 304 € | 3 |
| 2022 Q4 | 23 510 € | 5 475 € | 3 133 € | 4 |
| 2022 Q3 | 41 735 € | 7 900 € | 2 765 € | 4 |
| 2022 Q2 | 26 346 € | 5 138 € | 2 432 € | 4 |
| 2022 Q1 | 18 813 € | 3 946 € | 2 503 € | 4 |