Nimi
Metsakasvatuse OÜ
Rekisterikoodi
11706789
ALV-numero
EE101360872
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
18.09.2009 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 684.00 €
Toiminta
02401 - Metsätalouden tukipalvelut 69202 - Kirjanpito, veroneuvonta
72 451 €
24 192 €
33%
772 €
(arvio on suuntaa antava)
231 333 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
10%
7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kätlin Matsin
| 50% - 1 342.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Mihkel Matsin
| 50% - 1 342.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 15.04.2020 | 2020 10.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 23.02.2023 | 2023 20.03.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 77 316 € | 60 015 € | 100 042 € | 51 227 € | 81 918 € | 72 451 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -2 886 € | 5 003 € | 313 € | 6 488 € | 10 497 € | 24 192 € |
| Voittomarginaali | -4% | 8% | 0% | 13% | 13% | 33% |
| Käyttöomaisuus | 90 551 € | 99 209 € | 10 177 € | 24 800 € | 71 565 € | 20 098 € |
| Pysyvät vastaavat | 98 430 € | 93 130 € | 221 530 € | 225 454 € | 180 377 € | 336 060 € |
| Kokonaisvarat | 188 981 € | 192 339 € | 231 707 € | 250 254 € | 251 942 € | 356 158 € |
| Lyhytaikaiset velat | 4 141 € | 2 494 € | 24 571 € | 10 763 € | 10 894 € | 9 825 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 16 979 € | 42 846 € | 33 906 € | 115 000 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 41 550 € | 53 609 € | 44 800 € | 124 825 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 184 840 € | 189 845 € | 190 157 € | 196 645 € | 207 142 € | 231 333 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 153 775 € | 31 262 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 13 540 € | 1 002 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 14 995 € | 2 261 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 8 634 € | 1 499 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 30 106 € | 2 633 € | 420 € | - |
| 2024 Q3 | 17 852 € | 0 € | 1 260 € | - |
| 2024 Q2 | 16 587 € | 3 521 € | 1 260 € | 1 |
| 2024 Q1 | 8 540 € | 0 € | 1 260 € | 1 |
| 2023 Q4 | 59 499 € | 10 198 € | 1 260 € | 1 |
| 2023 Q3 | 26 813 € | 5 670 € | 1 260 € | 1 |
| 2023 Q2 | 10 369 € | 2 239 € | 1 260 € | 1 |
| 2023 Q1 | 29 500 € | 6 567 € | 1 291 € | 1 |
| 2022 Q4 | 20 162 € | 3 413 € | 1 227 € | 1 |
| 2022 Q3 | 9 373 € | 632 € | 1 352 € | 1 |
| 2022 Q2 | 9 497 € | 1 980 € | 1 352 € | 1 |
| 2022 Q1 | 33 466 € | 0 € | 1 333 € | 1 |