Nimi
Raial Invest OÜ
Rekisterikoodi
11706482
ALV-numero
EE102757921
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
16.09.2009 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
-
649 322 €
-
-
970 652 €
-
Toimitettu
Ei verovelkoja
67%
19%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Rait Allik
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Osaühing FRENDIT 10843596 | 100% - 6 392.00 EUR | - | - |
| Rolar OÜ 12214539 | 75% - 3 000.00 EUR | - | - |
| Alforme OÜ 10946600 | 100% - 2 684.00 EUR | - | - |
| Tähe Haldus OÜ 12814222 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| AR Arendus OÜ 12282819 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Frendit Infra OÜ 14169961 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Tammelinna Investeeringud OÜ 14241316 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Läike Varad OÜ 17346317 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Osaühing Pro Grupp Invest 11263234 | 15% - 233 250.00 EUR | - | - |
| Asfaldiproff OÜ 14187166 | 76% - 1 888.00 EUR | - | - |
| Asotex Consult OÜ 12523571 | 67% - 1 667.00 EUR | - | - |
| TR Veod OÜ 10707315 | 50% - 1 342.00 EUR | - | - |
| TR Varahaldus OÜ 11907754 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| Metsmark OÜ 12615586 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| TR Arendus OÜ 12305710 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Karbiid OÜ 14304040 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 06.07.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | - | - | - | - | - | - |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 95 925 € | 150 228 € | 150 035 € | 170 424 € | -99 367 € | 649 322 € |
| Voittomarginaali | - | - | - | - | - | - |
| Käyttöomaisuus | 557 870 € | 2 634 739 € | 111 283 € | 87 911 € | 840 107 € | 1 576 553 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 497 131 € | 2 007 101 € | 2 450 836 € | 2 502 496 € | 2 270 770 € | 1 828 935 € |
| Kokonaisvarat | 3 055 001 € | 4 641 840 € | 2 562 119 € | 2 590 407 € | 3 110 877 € | 3 405 488 € |
| Lyhytaikaiset velat | 444 748 € | 1 661 892 € | 66 740 € | 105 123 € | 99 499 € | 134 444 € |
| Pitkäaikaiset velat | 1 181 238 € | 1 603 037 € | 1 134 573 € | 1 208 773 € | 1 965 392 € | 2 300 392 € |
| Kokonaisvelat | 1 625 986 € | 3 264 929 € | 1 201 313 € | 1 313 896 € | 2 064 891 € | 2 434 836 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 429 015 € | 1 376 911 € | 1 360 806 € | 1 276 511 € | 1 045 986 € | 970 652 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | - | - | - |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 0 € | 1 594 € | 1 851 € | - |
| 2024 Q4 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | - | - | - | - |
| 2024 Q1 | - | 8 079 € | 8 070 € | - |
| 2023 Q4 | - | 490 € | 490 € | - |
| 2023 Q3 | - | - | - | - |
| 2023 Q2 | - | - | - | - |
| 2023 Q1 | - | 34 249 € | 15 743 € | - |
| 2022 Q4 | - | - | - | - |
| 2022 Q3 | - | 226 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | - | 4 667 € | 3 733 € | - |
| 2022 Q1 | - | 3 830 € | 3 830 € | - |